Diriliş Ertuğrul 17.Bölüm Tek Parça

Diriliş Ertuğrul 17.Bölüm Tek ParçaKayılar’ın Geleceği Tehlikede Ertuğrul ve Alp’leri Turgut’u Tapınakçıların elinden kurtarmak için Antakya Haçlı Kontluğu sınırları içinde bulanan Tapınakçı kalesine doğru yola çıkarlar.

16 Nisan 2015
bosluk

Diriliş Ertuğrul 17.Bölüm 2.Fragman

Diriliş Ertuğrul 17.Bölüm 2.FragmanTRT 1 dizisi Diriliş ‘Ertuğrul’un 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner ve Serdar Gökhan’ın oynadığı dizinin yeni bölümü 15 Nisan Çarşamba akşamı TRT 1’de yayınlanacak.

15 Nisan 2015
bosluk

Diriliş Ertuğrul 17.Bölüm Fragman

Diriliş Ertuğrul 17.Bölüm FragmanDiriliş “Ertuğrul” 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Diriliş Ertuğrul 15 Nisan son bölüm fragmanı ve özeti.

13. Yüzyıl… Dünya yeni kudretini arıyordu. Ve Anadolu, emperyallerin kavgaya tutuştuğu bir diyardı. 1071’de Türklerin girdiği bu topraklara şimdi, Haçlılar ve Moğollar da ortak olmak istiyordu. Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini arıyordu.

9 Nisan 2015
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------