Boot Sector Virüsü

baybulBoot Sector Virüsü!!!  Harddiskleri Öldüren Virüs!!!

23 Ağustos 2012
bosluk

Karşınızda yeni iPhone 3GS

Etiketler: ,

iPhone 3GSKarşınızda yeni iPhone 3GS. Apple kimi konularda beklentilerin üzerine çıkarak, kimi konularda ise beklentilerin yanından bile geçmeyerek yeni iPhone modellerini tanıttı. Ne yazık ki görüntülü konuşma sunmayan Apple bu seneki iPhone modelleri beklentileri karşılamaktan biraz uzak kaldı.

23 Ağustos 2012
bosluk

3 KANALLI 12 GB LİK BELLEK

baybulKingston; Core i7 için özel olarak geliştirdiği, 3 kanallı, HyperX tabanlı, 12 GB’lık bellekleri basına resmen duyurdu. Bellekler 1600 Mhz hızında çalışacak ve Kingston Blue’dan da tanıdığımız, gümüş HyperX soğutma sistemini kullanacak.

23 Ağustos 2012
bosluk

Robotlar da insanlarla birlikte savaşaçak

baybulBilimkurgu filmlerinde örneği bol görülen bir olay daha gerçekleşiyor. Bundan sonra Amerikan ordusunda insanlarla birlikte robotlar da göreve çıkacak. İşte bu konuda hazılanan özel proje.

23 Ağustos 2012
bosluk

İPhone 5 Hakkında

iPhone 5Gelecek Haziran ayında piyasaya sürülmesi beklenen İPhone 5’in çizim şemaları internete düşünce Çinli taklitçiler harekete geçti.

23 Ağustos 2012
bosluk

iPhone 5’de hangi özellikler olacak

iPhone 5Merakla beklenen iPhone 5 hakkında hemen her gün yeni iddialar ortaya atılıyor. iPhone 5 hangi işlemciyi kullanacak? Cihazın kamerası nasıl olacak?

23 Ağustos 2012
bosluk

iPhone 4′ ün şifresi kırıldı!

iPhone 4 teknolojisiDünyada 24 Haziran 2010’da satışa çıkan, Türkiye’de ise resmi satışına geçen yılın eylül ayı sonunda başlanan iPhone 4 de sonunda kırıldı. Cumartesi günü bütün telefonlar meşguldu. Şifrenin kırıldığını öğrenenler 112’yi aradı.

23 Ağustos 2012
bosluk

Otomobillerde Lazer devrimi

lazer teknolojili bujiOtomobillerde 150 yıllık sistem değişiyor!
150 yıldan fazla kullanılan standart bujilerin yerini lazerler alacak! Otomotiv sektörü lazer teknolojili buji uygulamasına geçmeye hazırlanıyor.

23 Ağustos 2012
bosluk

‘Sihirli kaleme’ Dikkat

mektupÇin’de imal edilen kalemin mürekkebinin bir müddet sonra kaybolduğunu ve belgeler üzerinde sahtecilik yapmak için kullanıldığını açıklandı.

23 Ağustos 2012
bosluk

insansız hava aracı’na türk damgası

Uçak AtölyesiTürkiye insansız hava aracı üretiminde küresel oyuncu olacak.

Türkiye’nin dünya arenasındaki yıldızı parlamaya devam ediyor. Yıllardır teknolojinin eksikliğinden yakınırdık.

Artık teknolojiye dayalı üretimlerde önder ülke olmadığının emarelerini gün be gün daha iyi algılamaya başladık. İşte bu yönde sevindirici bir haber daha bizlere ulaştı ve sizlerle paylaşıyoruz….

23 Ağustos 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------