Bensu Soral paylaştı dünya konuşuyor

Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi İçerde’de Melek karakterine hayat veren Bensu Soral‘ın instagram paylaştığı bir fotoğraf olay oldu.

9 Şubat 2017
bosluk

Başakşehir İzci Kampı Suriyeli öğrencileri ağırlıyor

Başakşehir İzci KampıŞamlar Ormanı’nda her yıl bir haftayı çocukların gönüllerince geçirdiği Başakşehir İzci Kampı’nın bu seneki sürpriz konukları Suriyeli mülteci çocuklar oldu. Kamp, Suriye’deki iç savaştan kaçarak Akçakale çadır kentinde mülteci olarak kalan 100 Suriyeli İzci çocuğu ağırlıyor.

24 Haziran 2014
bosluk

İslam Ülkeleri STK Temsilcileri Başakşehir’de

stkOrtadoğu İslam ülkelerinden Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve diplomatlardan oluşan bir heyet belediye çalışmaları hakkında bilgi almak için Başakşehir Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

21 Ocak 2014
bosluk

‘Huzur Sokağı’ dizisi twitter’da dünya birincisi

twitter logoatv’de başrollerinde Kutsi, Selin Demiratar, Sinem Öztürk gibi isimlerin yer aldığı ‘Huzur Sokağı’ dizisi twitter’da Türkiye ve dünya gündeminde ilk sıraya girmeyi başardı.

İzleyiciler, dizi ile ilgili yorumlarını twitter’da #ikiyabancı etiketi altında paylaştı.

 

12 Ekim 2013
bosluk

Dünyayı değiştirecek 5 proje!

kanal istanbul projesiAmerikan Huffington Post haber sitesi, dünyayı değiştirecek 5 projeyi tanıttı. Site birinci sıraya İstanbul’da yapılacak olan Kanal İstanbul projesini koydu.

PROJE ARASINDA KANAL İSTANBUL’DA VAR

12 Eylül 2013
bosluk

Başakşehir Halkı Mısır Askeri Darbesini Protesto Etti

Mısır halkıBaşakşehir Halkı Mısır’da yaşanan darbeyi ve Müslüman coğrafyasında yaşanan zulmü protesto etti.
Çok sayıda vakıf başkanlarının da katıldığı eylemde, binlerce kişi Muhammed Mursi’nin yeniden iktidara gelmesini istedi.

22 Temmuz 2013
bosluk

Muhammed Mursi’den Nil Açıklaması

Muhammed Mursi açıklaması“Nil’in tek bir damlası eksilirse, kanlarımız bunun için alternatiftir”
Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi, dün Nil nehri suları için düzenlenen halka açık konferansta konuştu. Nil nehri üzerine baraj inşa eden Etiyopya’yı savaşla tehdit eden Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi, “Nil’in tek bir damlası eksilirse, kanlarımız bunun için alternatiftir” dedi.

10 Haziran 2013
bosluk

Suriyeli selefi şeyhten İsrail TV’sine dostluk açıklaması

İsrail TVYDH- İsrail Kanal 2 Televizyonu’na konuşan Suriyeli selefi şeyhlerden Abdullah Temimi, Suriye’deki Sünnilerin İsrail’e düşman olmadığını söyledi.

30 Ağustos 2012
bosluk

Libya’da isyancıların vahşeti

Libyada isyancıların vahşetiLibya’da isyancılar gittikçe zalimleşiyorlar

25 Ağustos 2012
bosluk

Mısır’da Son Durum

baybulHüsnü Mübarek: ‘İstifa etmiyorum’ dedi

Mısır halkına seslenen Hüsnü Mübarek istifa etmeyeceğini söyledi ve medyan okudu.
Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek, dünyada heyecanla beklenen konuşmasında, göstericilerin taleplerini karşılamadı. Söz vermekle yetinen Mübarek, yetkilerini yardımcısı Ömer Süleyman’a devrettiğini ifade etti fakat istifa etmedi ve ülkeyi terk etmeyeceğini söyledi. Mübarek, göstericilerden ‘isimlere takılıp kalmamalarını’ istedi.
22 Ağustos 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------