Ege Üniversitesi | Baybul
     

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Dilan Çiçek Deniz BiyografiDilan Çiçek Deniz, Elidor Miss Turkey 2014 finalistlerinden 1 numaralı yarışması Sivas 1997 doğumlu olan güzel finalist 1.77 boyundadır. Eğitim hayatına Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği bölümünde devam eden Dilan Çiçek Deniz ayrıca modellik ve oyunculukta yapmaktadır.

3 Ekim 2015
bosluk

Begüm Yılmaz Kimdir?

Begüm Yılmaz biyografisiBegüm Yılmaz 1988 yılında Ankara’da doğdu. Miss Globe Turkey 2008 unvanının sahibi. 1998 yılında babasının işi nedeniyle Türkmenistan’a gitti. Orada eğitimime devam etti.

8 yıl süreyle Türkmenistan’ın Aşkabat şehrinde yaşadı. Bu arada Rusça ve İngilizce lisanını öğrendi. Bu ülkede yaşadığı süre içinde Lise eğitimini Aşkabat Türk Anadolu Lisesi okulunda tamamlayarak mezun oldu.

24 Ekim 2014
bosluk

Burcu Biricik Kimdir?

Burcu Biricik biyografisiBurcu Biricik 4 Mayıs 1989 Antalya doğumlu Türk oyuncudur. 4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında “Akdeniz Kraliçesi” seçildi.Lise yıllarında katıldığı tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik,Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı.

21 Ekim 2014
bosluk

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?

Çağdaş Onur Öztürk biyografisiÇağdaş Onur Öztürk 16 Ağustos 1979  Sivas doğumlu Türk oyuncudur. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı-Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur.

Kanal D’de yayınlanan Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Barış Hakmen karakteriyle tanınmaktadır.

5 Nisan 2014
bosluk

Şefika Ümit Tolun Kimdir?

Şefika Ümit Tolun biyografisiŞefika Ümit Tolun 27 Mayıs 1961 İzmir doğumludur.1978 yılında İzmir Karataş Lisesi’nden, 1983 yılında da Ege Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Üniversiteye başlayan ve derslerinde başarılı olan Tolun oyunculuğa ve tiyatroya merak salmıştır.

Bu nedenden dolayı tiyatro bölümüne devam etmiştir. Öğrencilik hayatı boyunca başarılı bir öğrenci olan tolun okulunun bitmesinin ardından birçok tiyatroda oyunculuk yapmıştır.

3 Nisan 2014
bosluk

Çocuklara TV Karşısında Yemek Yedirmeyin

ÇocukEge Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Raşit Vural Yağcı, televizyon karşısında yemek yedirmenin çocuklarda alışkanlık yaptığını belirterek, “Çocuğu sofradan uzaklaştırır. Eğer yeterli öğünü tüketmiyorsa oyalamak amacıyla yanına bir iki tane oyuncak konulabilir” dedi.

9 Kasım 2013
bosluk

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------