4 ilçesinde elektrik kesintisi

İstanbul Valiliği, Zeytinburnu, Bağcılar, Esenyurt ve Başakşehir ilçesinde 4 Şubat’ta elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı.

3 Şubat 2015
bosluk

18 Ocak Başakşehir elektrik kesintisi

18 Ocak 2015 tarihinde ” Planlı Elektrik Kesintisi Programı ” kapsamında İstanbul ‘da yer alan bazı ilçelere enerji verilemeyecek.

17 Ocak 2015
bosluk

Olimpiyat çilesi devam ediyor

Ulaşım güçlüğü, soğuğu, zemini, elektrik kesintileri ile müsabakalar için sıkıntı yaratan Olimpiyat Stadı, açılan davalarla 250 milyon liralık kamulaştırma tehditi ile karşı karşıya

9 Ocak 2015
bosluk

İstanbul Başakşehir’de Elektrik Kesintisi

başakşehir'de elektrik kesintisiİstanbul’un bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 2 Ocak’ta elektrik verilemeyecek.

30 Aralık 2014
bosluk

BEDAŞ, Uydu Kent Kayaşehir’i karanlığa gömdü

toki kayaşehirBEDAŞ, ‘Uydu Kent’ Kayaşehir’i karanlığa gömdü. Bölgede son 2 aydır sık sık elektrik kesintileri yaşanıyor.

İstanbul Başakşehir’de Kayaşehir adıyla kurulan, Kanal İstanbul, şehir hastaneleri ve düzenli yapılaşması ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’un yeni Uydu Kent’i olarak tanımladığı TOKİ bölgesinde son 2 aydır yaşanan elektrik kesintileri halkı canından bezdirdi.

18 Aralık 2014
bosluk

Başakşehir Kayaşehir Elektrik Kesintisi Rezaleti

Kayaşehir Elektrik KesintisiBaşakşehir Kayaşehir Bölgesinde son bir haftada meydana gelen elektrik kesintileri bölge insanını bunaltmış durumda.
Kayaşehir kurulduğu günden beri elektrik sorununun devam ettiğini belirten konut sakinleri bu çilenin ne zaman biteceğini merak etmekteler.

12 Aralık 2014
bosluk

Başakşehir’de elektrik kesintisi!

elektrik kesintisi varGünün erken saatlerinde Taksim ve çevre semtlerinde başlayan elektrik kesintisi farklı ilçelere de yayılıyor!

Bedaş’ın yaptığı açıklamaya göre; teknik arıza sebebiyle yaşanan sorun saat 9 buçuğa kadar giderilecekti. Fakat kesinti hâlâ devam ediyor.

5 Kasım 2014
bosluk

İstanbul Anadolu yakası elektrik kesintisi

elektrik kesintisi duyurusu21 Eylül 2014 Pazar günü ‘Planlı Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Bölgesinde kalan bazı ilçelere enerji verilemeyecektir.

20 Eylül 2014
bosluk

Elektriksiz günler bizi bekliyor

taner yıldız açıkladıEnerji Bakanı Taner Yıldız, Ankara ’da gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yıldız, kuraklık nedeniyle elektrik üretiminde sorun yaşanabileceğini, İran, Gürcistan ve Bulgaristan’dan yaz döneminde elektrik ithal edebileceklerini belirterek şunları söyledi:

25 Nisan 2014
bosluk

TOKİ konutlarında elektrik kesintisi

elektrik kesintisi varBandırma’nın Edincik Beldesinde etkili olan olumsuz hava şartları TOKİ konutlarında bulunan elektrik trafosunun patlamasına neden oldu.

26 Kasım 2012
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------