Toki Emekli Konutlarına Başvurular nasıl yapılacak?

Toki Emekli Konutlarına Başvurular nasıl yapılacakTOKİ emekli evleri başvuruları en fazla merak edilen konular arasında. Geçtiğimiz yıllarda sıkça yaşanan karmaşalar artık yaşanmayacak.

9 Şubat 2017
bosluk

Emekliler için TOKİ başvuruları başlıyor

toki logoBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, “Emekliye İkinci Bahar” projesi kapsamında ilk aşamada 17 ilde inşa edilecek toplam 4 bin 354 konut için ön taleplerin alınmasının yarından itibaren başlayacağını ve 30 Aralık’a kadar süreceğini bildirdi.

8 Aralık 2015
bosluk

Toki’ye Müracaat İçin Derneğe Üyelik Zorunlu Değil

emekliler derneğiZonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Şubesi 2. Başkanı Saip Erarslan, haklarında ortaya atılan iddialara yanıt verdi.

1 Aralık 2015
bosluk

TOKİ’ye Emekliler Nasıl Başvuracak?

emeklilerBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, emeklileri konut sahibi yapıyor.
TOKİ, Türkiye’de dar ve orta gelir grubuna dahil vatandaşları konut sahibi yapmak için yeni projeler geliştiriyor. TOKİ emeklilerin düşük taksitlerle ve 240 aya varan vade seçenekleriyle konut sahibi olabilmesi için çalışmalarına t hız veriyor.

1 Aralık 2015
bosluk

TOKİ’den emeklilere müjde

Etiketler: ,,

TOKİ, dar gelirli emeklilerin kira öder gibi ev sahibi olabilmesi için proje geliştirecek.

2 Mart 2015
bosluk

Emekliye faizsiz konut kredisi

Emlak vergisinden muaf olan emekliler için kamu bankalarından sıfır faizli konut kredisi de gündeme geldi. Talep gerçekleşirse esnafa uygulanan sistemin benzeri yöntemle evi olmayan emekliye kredi verilecek

2 Şubat 2015
bosluk

Emeklileri ‘ev’lendirin

emekliTOKİ’nin dar gelirlilere sunduğu ucuz konut projelerinden, emekliler de yararlanmak istiyor

TAKVİM emeklilerin sesi olmayı sürdürüyor. Birçok sorunlarını TAKVİM sayesinde duyuran emekliler yeni haklarını da gazetemizden öğreniyor.

24 Haziran 2014
bosluk

TOKİ’den emekliye ev!

Etiketler: ,,

TokiTakvim Gazetesi , TOKİ’ye bir çağrıda bulunuyor. Dar gelirlileri ev sahibi yapan TOKİ, sadece emeklilere yönelik uygun taksitlerle konut üretsin. Evi olmayan emekliler, kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olsun.

22 Ekim 2013
bosluk

Ne Zaman Emekli Olabilirim?

BaybulSSK, Bağkur ve emekli sandığı ne zaman emekli olabilirim ?

22 Ağustos 2012
bosluk

Muayene Katılım Payı

baybulMuayene Katılım Payı

22 Ağustos 2012
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------