Erzincan Kaplıcalar Hakkında

kaplıca 1Erzincan kaplıcası ve doğal jakuzisi; Ekşisu yakınında, şehir merkezine 12 km. uzaklıktadır. 33 derecelik ısıya sahip kaplıca suyu romatizma, cilt, damar sertliği ve kalp rahatsızlığına iyi gelmektedir. Kaplıca, 12 adet kapalı havuzu ile hizmet vermektedir. Ayrıca kaplıcada , doğal jakuzi havuzu vardır.

25 Haziran 2017
bosluk

Selin Demiratar Kimdir?

Selin Demiratar biyografisi20 Mart 1983 Erzincan doğumlu, ilkokulu, ortaokulu, lise ve üniversiteyi başka şehirlerde okudu babasının mesleğinden dolayı. Reklam oyunculuğuyla 17 yaşında başladı, dizi ve sinema oyunculuğuyla devam etti.  “Koçum Benim” adlı gençlik dizisinde başlayan Selin Demiratar, sergilediği oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Mimar Sinan Üniversitesi’nde lisans eğitimi aldı.

26 Aralık 2013
bosluk

Erzincan’da TOKİ’nin temel kazma sırasında mühimmat Bulundu

patlayıcı bulunduErzincan’da, TOKİ konutları için yürütülen temel kazma çalışmaları sırasında çok sayıda mermi bulundu.

Taksim Mahallesi’nde yapımına başlanılan konutların temel kazma çalışmaları sırasında, mühimmata rastlandı.
Kazıda ortaya çıkan çok sayıda mermi, işçiler tarafından güvenlik güçlerine bildirildi.

18 Mayıs 2012
bosluk

Ankara Savaşı

kütüphane 1Timur tarafından hapsedilen Sultan Bayezid Osmanlı Padişahı Yıldırım Bayezid ile Timur arasında, Ankara‘nınÇubuk Ovası‘nda yapılan savaş. 

9 Mayıs 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------