Diriliş Ertuğrul Setini Ziyaret Ettik

Diriliş Ertuğrul Set ArkasıSizler için Diriliş Ertuğrul setinde ziyaret ederek dizi oyuncuları ile yaptığımız sohbetlerimizi yayınlıyoruz.

21 Temmuz 2017
bosluk

En Çok İzlenen Dizi: Diriliş Ertuğrul

Medya Takip Merkezi, Türk televizyonlarında 2016 yılında sezon boyunca en çok izlenen dizilerin medya araştırmasını yaptı.

5 Ocak 2017
bosluk

Gökhan Töre ile Esra Bilgiç Evleniyor

esra bilginç aşkFutbolcu Gökhan Töre, Diriliş Ertuğrul dizisinde ‘Halime Hatun’ karakterini oynayan Esra Bilgiç ile 6 Ağustos 2016 tarihinde evleniyor.

31 Mayıs 2016
bosluk

Esra Bilgiç’e Özel Hayat Uyarısı

Esra Bilgiç Diriliş Ertugrul 2Beşiktaş’ın milli futbolcusu Gökhan Töre, sevgilisi Esra Bilgiç’le evlilik hazırlığı yaparken güzel oyuncunun sık sık manşetlerde yer alması yapımcıları kızdırdı.

8 Şubat 2016
bosluk

Esra Bilgiç Evleniyor

Esra Bilgiç Diriliş Ertugrul 2Gökhan Töre, Diriliş’in Sultanı ile Evleniyor… Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Gökhan Töre, Diriliş Ertuğrul’da yer alan hangi oyuncu ile evlenmeye hazırlanıyor?

Beşiktaş’ın ilk yarıyı lider kapatmasında büyük rol oynayan başarılı futbolcu Gökhan Töre’in, sezon sonunda evlilik hazırlığı yaptığı öğrenildi. Peki, Gökhan Töre Trt’nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da oynayan hangi güzel oyuncu ile evlenmeye hazırlanıyor? Gökhan Töre kimdir?

5 Şubat 2016
bosluk

Esra Bilgiç’in Saklı Aşkı

esra bilginç aşkBeşiktaş’ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre Diriliş Ertuğrul dizisinde“Halime “karakterine hayat veren Esra Bilgiç’le aşk yaşadığı ortaya çıktı.Çiftin 1.5 ay sonra evlenmeyi planladığı iddia edildi.

26 Kasım 2015
bosluk

Esra Bilgiç; bakım için hint yağı kullanıyorum

Esra Bilgiç Diriliş Ertugrul“Diriliş Ertuğrul” dizisinin Halime’si Bilgiç, kaşlarının doğal halinin gür olduğunu ve şekillendirmek için bir şey yapmadığını söyledi. Bilgiç bakım için de hint yağı kullanıyor.

” Diriliş Ertuğrul” dizisinin Halime’si Esra Bilgiç, Instyle dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti. Kendisi hakkında bilinmeyenleri anlatan genç oyuncu, en büyük hayalinin tüm dünyada izlenip iz bırakacak bir yapımda rol almak olduğunu söyledi.

9 Kasım 2015
bosluk

Halime Sultan evlenecek mi?

Diriliş Ertuğrul 1.Bölüm ResimleriDiriliş Ertuğrul son bölümde heyecan dorukta. Halime Sultan Emir El Aziz ile kardeşi karşılığında evlenecek mi, Ertuğrul aşkını bu kumpastan kurtarabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 13. yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. TRT’nin beğenilerek izlenen tarih dizisi Diriliş Ertuğrul’un bu akşam yeni bölümünde neler olacak? Ekranlara iddialı bir bölümle gelmeye hazırlanan Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünden fragman ve detaylar sitemizde..

21 Mart 2015
bosluk

Esra Bilgiç Diriliş Ertuğrul Resimleri

Esra Bilgiç Diriliş Ertugrul 6Esra Bilgiç Diriliş Ertuğrul dizisi Halime Hatun karakteri; güzel ve başarılı oyuncu Esra Bilgiç Diriliş dizisinde Ertuğrul Gazinin eşi Halime Hatun karakterini oynamaktadır.Halime Hatun Osmanlı Devleti kurucusu Osman Gazi’nin annesi.

Hâlime Hâtûn Türk neslinden olup Türkmen bir aileye mensuptu.

17 Aralık 2014
bosluk

Esra Bilgiç Kimdir?

Esra Bilgiç biyografisiEsra Bilgiç 14 Ekim 1992 yılı Ankara doğumludur. Yaşının küçük olmasına rağmen oyunculuk alanındaki ustalığı herkesi hayrete düşürmektedir. 1.77 boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan Esra Bilgiç, Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunudur ancak mesleğini yapmak yerine diğer birçok kişide olduğu gibi oyuncu olmayı tercih etmiştir.

16 Aralık 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------