Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in düğünü sponsorluk oldu

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in düğününe sponsor telaşı sürüyor. Arap bir iş adamı, ünlü çifte Dubai ve Katar’da balayı yapması için tam 2 milyon dolar teklif etti.

24 Ocak 2017
bosluk

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu evlendi!

Neslihan Atagül ve Kadir DoğuluYaklaşık 2 yıldır Neslihan Atagül ile birlikte olan oyuncu Kadir Doğulu, dün akşam Kanlıca’daki Ajia Otel’de evlendi. Düğün merasimi, önceki akşam Neslihan Atagül’ün kına gecesiyle başladı.

10 Temmuz 2016
bosluk

Gökhan Töre ile Esra Bilgiç Evleniyor

esra bilginç aşkFutbolcu Gökhan Töre, Diriliş Ertuğrul dizisinde ‘Halime Hatun’ karakterini oynayan Esra Bilgiç ile 6 Ağustos 2016 tarihinde evleniyor.

31 Mayıs 2016
bosluk

Yağmur Tanrısevsin “Evleneceğim erkek öncelikle..”

Yağmur Tanrısevsin EvlilikYağmur Tanrısevsin’le ilk yüz yüze gelişimiz. Onu yakından tanımaya çalışırken ilk not edilmesi gereken özellikleri sıcaklığı, samimiyeti ve doğallığı olsa gerek. Ailesini ve çocukluğunu geride bırakıp genç yaşta İstanbul’a gelen, hayatını büyük şehirde kurma cesaretini gösteren güçlü, inançlı ve yeteneklerinin farkında 25 yaşında bir genç kadın var karşımızda.

17 Şubat 2016
bosluk

Esra Bilgiç’e Özel Hayat Uyarısı

Esra Bilgiç Diriliş Ertugrul 2Beşiktaş’ın milli futbolcusu Gökhan Töre, sevgilisi Esra Bilgiç’le evlilik hazırlığı yaparken güzel oyuncunun sık sık manşetlerde yer alması yapımcıları kızdırdı.

8 Şubat 2016
bosluk

Esra Bilgiç Evleniyor

Esra Bilgiç Diriliş Ertugrul 2Gökhan Töre, Diriliş’in Sultanı ile Evleniyor… Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Gökhan Töre, Diriliş Ertuğrul’da yer alan hangi oyuncu ile evlenmeye hazırlanıyor?

Beşiktaş’ın ilk yarıyı lider kapatmasında büyük rol oynayan başarılı futbolcu Gökhan Töre’in, sezon sonunda evlilik hazırlığı yaptığı öğrenildi. Peki, Gökhan Töre Trt’nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da oynayan hangi güzel oyuncu ile evlenmeye hazırlanıyor? Gökhan Töre kimdir?

5 Şubat 2016
bosluk

Özlem Yılmaz Eşinden Boşandı

Özlem Yılmaz Düğün resimleriÖzlem Yılmaz, 25 Ekim 2013’te nikah masasına oturduğu hukukçu Ahmet Ayar’dan boşandı. Avukatı Kemal Altın aracılığıyla 13 Nisan’da Bakırköy Aile Mahkemesi’ne başvuran oyuncu, şiddetli geçimsizlik nedeniyle anlaşmalı boşanma davası açtı.

12 Mayıs 2015
bosluk

Kaçak ‘da Düğün Var

Kaçak da Düğün VarKaçak 49.Bölüm’de Merve ile Serhat sonunda evlenmeyi başarırlar. Serhat Hakeri’nin Nikah töreni yine olaylı olur.

31 Aralık 2014
bosluk

Kaçak Kız İsteme Sahnesi

Kaçak Kız İsteme SahnesiKaçak 49.Bölüm’de birbirlerini sevdiklerini açıkça itiraf eden Merve Topçuoğlu ile Serhat Hakeri evlenmeye karar verirler.

31 Aralık 2014
bosluk

En Güzel Evlenme Teklifi

En Güzel Evlenme TeklifiKaçak 48.Bölüm’de Serhat Hakeri Gürkan Uygun oğlu Umut ‘un okuldan alınacağını duyunca koşarak okula gider.

24 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------