Faturayı yarıya düşürecek uygulama!

Enerji Verimliliği Kanunu gereğince tüm binaların 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgesi alması zorunlu

27 Ocak 2015
bosluk

Toki Kayaşehir’de Sıcak Su Fatura Sorunu Devam Ediyor

kayaşehir'de protestoGeçtiğimiz günlerde ulaşım, uyuşturucu gibi sorunlarla gündeme gelen Başakşehir Kayaşehir’de TOKİ Konutlarında oturan vatandaşlar her ay kendilerine gelen fahiş faturalardan dolayı site yönetimini ve TOKİ’yi protesto etti.

Özellikle su faturalarında yaşanan yüksek fatura ücretlerinden dolayı kendilerinin mağdur edildiğini belirten vatandaşlar yetkililerin konuya el atması gerektiğini ifade etti.

21 Temmuz 2014
bosluk

Sokak lambaları yanmıyor

kayaşehir geceGeçtiğimiz günlerde Başakşehir’de ulaşım problemine çözüm getirmek amacıyla İETT ekibi, Belediye yetkilileri, Mahalle başkan ve muhtarlarının katıldığı Başakşehir Ulaşım İstişare Toplantısı yapıldı.

19 Ekim 2013
bosluk

Ucuz Elektrik Nasıl Kullanılır?

Ucuz ElektrikElektrik dağıtım piyasasının başlıca oyuncularından Limak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, üç zamanlı tarife sistemi ile elektrik faturasını düşürmenin yöntemlerini anlattı.
11 Haziran 2013
bosluk

TOKİ’de fatura skandalı!

toki konutDar gelirli aileler elektrik faturalarını görünce şoke oldu…

Van’da TOKİ tarafından dar gelirliler için yapılan ’1+1’ konutlara gelen yüklü miktardaki elektrik faturası, aileleri şoke etti. 2 yıldan bu yana elektrik abonesi yapılmayan konutlara gelen faturalar için konut sahipleri toplanarak dertlerini Ak Parti İl Başkanı Abdullah Aras’a anlattı.

20 Şubat 2013
bosluk

Kayaşehir Fatura Sorunu Kanal D Ekranlarında

Kayaşehir Fatura SorunuKayaşehir İstanbul Toki konutlarında site yönetimlerinin göndermiş olduğu faturalar vatandaşın tahammülünü taşırdı.

Kayaşehir’lileri daha da sinirlendiren şey yetkililerin bir şey yapmaması,  sorunları görmezden gelmeleri.

 

23 Ocak 2013
bosluk

TOKİ Kayaşehir’de fatura isyanı

kayaşehir fatura sorunuKayaşehir TOKİ konutlarında oturan bir grup vatandaş, kendilerine gönderilen faturaları yüksek bulup yol kapatmak istedi.

21 Ocak 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------