Başakşehir Üniversite Projeleri

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı tarafından Başakşehir Kayaşehir‘de açılmaya hazırlanan İbn Haldun Üniversitesi 540-4 projesinin içerisinde bulunuyor.

15 Şubat 2017
bosluk

Fenertepe Aile Sağlığı Merkezi Açıldı

Başakşehir İlçesi, Kayaşehir Bölgesi, yeni bir aile sağlığı merkezine daha kavuştu.

31 Ocak 2015
bosluk

Kayaşehir Fenertepe Yol Durumu

fenertepe yol durumuBaşakşehir Kayabaşı bölgesinde kurulan Kayaşehir projesinin yollarının yetersizliği gün geçtikçe daha belirgin hale gelmektedir.
Kayaşehir’e, bir Başakşehir 1. etap tarafından bir de Arnavutköy tarafından Fenertepe yolu girişi olmak üzere 2 ana yol girişi bulunmaktadır.

6 Kasım 2014
bosluk

TOKİ Kayabaşı Fenertepe Konutları’nda Son Durum

Fenertepe KonutlarıTOKİ 869 ada 10 ve 11 parselde Kayabaşı Fenertepe projesinde 544 konut inşa edecek.
14 ayda teslim edilecek olan TOKİ Kayabaşı Fenertepe projesinde son durum ne?
TOKİ Kayabaşı Fenertepe’de 544 konut inşa etmeye hazırlanıyor.

6 Kasım 2014
bosluk

Fenertepe Konutları ne zaman tamamlanacak?

Konut İnşaatıTOKİ Başakşehir Kayabaşı Fenertepe Konutları’nın ihalesi ile ilgili detaylar belli oldu. 544 konuttan meydana gelecek olan TOKİ Başakşehir Kayabaşı Fenertepe projesinin ihalesi, 15 Ekim saat 14.30’da gerçekleştirilecek.

9 Eylül 2014
bosluk

TOKİ Kayaşehir Fenertepe Nerede?

toki kayabaşı fenertepeTOKİ Kayabaşı Kayaşehir Fenertepe nerede? Projede toplam 544 konut bulunuyor. TOKİ Kayabaşı Fenertepe ‘nin ihalesi ise 15 Ekim 2014 tarihinde yapılacak.

6 Eylül 2014
bosluk

Sokak lambaları yanmıyor

kayaşehir geceGeçtiğimiz günlerde Başakşehir’de ulaşım problemine çözüm getirmek amacıyla İETT ekibi, Belediye yetkilileri, Mahalle başkan ve muhtarlarının katıldığı Başakşehir Ulaşım İstişare Toplantısı yapıldı.

19 Ekim 2013
bosluk

Vatandaş servis araçlarına mahkûm edildi

kayaşehirKayaşehir 15. Bölge’de market servis aracıyla kamyonetin çarpışması sonucu alev alan araçta 4 yaşındaki İbrahim Şamil Çalan yanarak can verirken, şoförle birlikte 2’si ağır 6 kişi yaralandı.

19 Ekim 2013
bosluk

Kayaşehir Cinayet Zanlısı Yakalandı

Kayaşehir Cinayet Zanlısı YakalandıKayaşehir’de 2 gün önce bir taksiciyi gasp ederek kayıplara karışan zanlı yakalandı.

13 Ekim 2013
bosluk

Kayaşehir’de Öldürülen Taksicinin Cinayet Zanlısı Yakalandı

Kayaşehir Cinayet Zanlısı YakalandıBaşakşehir Kayaşehir’de 2 gün önce bir taksiciyi gasp ederek kayıplara karışan zanlı, olaydan 48 saat sonra karıştığı benzeri bir olayın ardından yakalandı.
Yine bir taksiye binen ve 20 lira isteyen zanlı, taksiciyi vurduktan kısa bir süre sonra polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

13 Ekim 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------