Kentsel Dönüşüm kavgasına bakanlıktan ‘dur’

Fikirtepe kentsel dönüşümÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı, Fikirtepe’de kentsel dönüşümü hızlandıracak adımlar atıyor.
Aynı ada içinde 2-3 firmanın olması nedeniyle sürecin tıkandığını tespit eden bakanlık, inşaat firmalarına ihtarname yolladı ve “Ya inşaat hakkını çoğunlukla anlaşan firmaya bırakın ya da ortaklık kurun” dedi.

15 Aralık 2014
bosluk

İstanbul 216 Fikirtepe konut projesi

İstanbul 216Baysaş İnşaat tarafından Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçireceği İstanbul 216 konut projesi görücüye çıkıyor!

Fikirtepe’de projeler yükselmeye devam ederken, ruhsat sahibi sayılı firmalar arasında yer alan Baysaş İnşaat İstanbul 216 isimli konut projesinde satışlara lansman ile beraber başlıyor.

23 Ekim 2014
bosluk

Renovia İstanbul görücüye çıktı

Renovia İstanbul‘Kentsel Dönüşüm’ün öncü firmalarından VARTAŞ, Alman ortağı Stern ile yürüttüğü Renovia İstanbul projesini emlak 2014 Fuarı’nda görücüye çıkardı.

15 Eylül 2014
bosluk

Fikirtepe kentsel dönüşüm planını Bakanlık onayladı

kentsel dönüşüm ÇalışmalarıFikirtepe kentsel dönüşüm planına bakanlıktan onay çıktı!

Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında Çevre ve Şehircilik bakanlığı tarafından işaat firmalarına ve bölge halkına müjdeli haber geldi. Fikirtepe kentsel dönüşüm projeleri ne durumda, Fikirtepe son dakika, Fikirtepe son durumu istanbultokikonutlari.com’da emlak haberleri sayfasında.Fikirtepe haberleri, Fikirtepe haber, Fikirtepe kentsel dönüşüm haberleri burada.

27 Haziran 2014
bosluk

Yenitepe Kadıköy Fikirtepe’de ön talep toplanıyor

Yenitepe Kadıköy Fikirtepeİstanbul Anadolu Yakası konut projeleri kapsamında, Fikirtepe bölgesinde yeni projeler satışa çıkmaya devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakasında inşaa edilen markalı konut projeleri arasına bir yenisi daha eklendi.
Yenitepe Kadıköy konut projesinde ön talep toplanırken, satışlar hızla devam ediyor.

7 Haziran 2014
bosluk

İstanbul Fikirtepe’nin en inatçı ev sahibi çıktı

İstanbul Fikirtepeİstanbul Fikirtepe’de, kentsel dönüşüm projesi kapsamındaki 31 dönümlük arazideki inşaat çalışmaları tek bir eve takıldı. Proje arazisinin ortasındaki apartmanın sahibi A.D. firma ile pazarlığını sürdürürken, inşaat şirketleri ve şirketlerle anlaşan diğer ev sahipleri durumdan şikayetçi oldu.

6 Mayıs 2014
bosluk

Fikirtepe Yıkımı ve Temel Atma Töreni

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Temel Atma TöreniFikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi Yıkım ve Temel Atma Töreni, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin katılımıyla Kadıköy Salı Pazarı’nda gerçekleştirildi.

Kadıköy Salı Pazarı’nda düzenlenen törende konuşan Bakan Güllüce, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerini çok iyi bildiğini anlattı. Eskiden İstanbul’un susuzluk ve çöp sorunu yaşadığını hatırlatan Güllüce, şunları kaydetti:

4 Mart 2014
bosluk

Fikirtepe’yi İstanbul’un Yenitepe’si yapacak

Yenitepe Kadıköy FikirtepeNuh İnşaat, İstanbul’un en büyük özel dönüşüm bölgesi olan Fikirtepe’deki yeni projesini ön satışa çıkardı. Tabanlıoğlu’nun tasarladığı Yenitepe adındaki proje özel cephesiyle dikkat çekiyor

11 Mayıs 2013
bosluk

Fikirtepe Kentsel Dönüşümden Çok Memnun

necati şaşmaz FikirtepeİBB`nin parseller birleştirilerek, ada bazında imar artışı yoluyla kentsel dönüşümü hedeflediği bölgede ilk kazmayı Baysaş İnşaat vuracak.

26 Kasım 2012
bosluk

Kentsel Dönüşüm Fikirtepe’den Başlıyor

Kentsel Dönüşüm 3Kentsel dönüşüm konusunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) pilot bölge olarak belirlediği Fikirtepe’de ilk somut adım atıldı.

24 Kasım 2012
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------