Gazi | Baybul
     

Erden Alkan Kimdir?

erden alkan biyografisiErden Alkan 12 Şubat 1941 Giresun doğumlu Türk oyuncu, Lise eğitimini Vefa Lisesi’nde tamamladıktan sonra Viyana’daki Max Reinhardt Tiyatro Okulu’na giden Alkan kariyerine 1970 yılında Ölüm Emri adlı yapım ile başlamıştır.

3 Ekim 2015
bosluk

TOKİ, şehit ailelerine verdiği evleri geri istedi

Etiketler: ,,,

şehit ailesiTOKİ, 13 yıl önce şehit ve gazi ailelerine törenle tahsis edilen dairelerin parasını talep etti.

Bursa Nilüfer İlçesi Görükle Mahallesi’nde yaptırılan 20’şer daireli iki binadan biri, 18 Haziran 2001’de şehit ve gazi yakınlarının kullanımına tahsis edildi.

8 Aralık 2014
bosluk

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy biyografisiYıldız Çağrı Atiksoy 1 Nisan 1986 İzmir doğumludur. İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk eğitimi ve Plato Film Sinema Teknik ve Oyunculuk eğitimi almıştır.

2001 yılında Hey Girl dergisinin yaptığı kapak kızı yarışmasında yüz güzeli seçilmiştir. Oyunculuk hayatına 2004 yılında Samanyolu TV’de yayınlanan “Büyük Buluşma” dizisi ile adım atmıştır.

 

22 Nisan 2014
bosluk

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?

Çağdaş Onur Öztürk biyografisiÇağdaş Onur Öztürk 16 Ağustos 1979  Sivas doğumlu Türk oyuncudur. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı-Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur.

Kanal D’de yayınlanan Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Barış Hakmen karakteriyle tanınmaktadır.

5 Nisan 2014
bosluk

Serkan Kuru Kimdir?

Serkan Kuru biyografisiSerkan Kuru 1978 Bursa doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini Bursa İznik’te tamamladı.Balıkesir Üniversitesi Endüstriyel Elektronik bölümünü okudu ve ardından MSM Kısa dönem Tiyatro eğitimi aldı.

Balıkesir’de Endüstriyel Elektronik okuduktan sonra bir teknoloji firmasına çalışmaya başladı.

28 Şubat 2014
bosluk

Cenan Çamyurdu Kimdir?

Cenan Çamyurdu biyografisiCenan Çamyurdu 1 ocak 970 Gümüşhane doğumludur. Halk Eğitim Merkezi Oyunculuk Bölümü  mezunudur. Ankara Birlik Tiyatrosu’nun sergilediği Pir Sultan Abdal adlı oyun’da rol aldı.

Sanat işliği Tiyatrosu’unun sergilediği Ekmek İşçilerinde oyuncu, Töre’de ise reji olarak görev yaptı.

Daha sonra çeşitli tiyatro topluluklarında sırasıyla, Hayatın zırt dediği yer, Öğretmeniz acıya sürgün, Gözlerimi kaparım vazifemi yaparım, Uçan Adam, Benim Güzel Pabuçlarım, Dünyayı Kurtaran Çocuk, Gökyüzü Hepimizin ve Çalıntı Düşler gibi oyunlarda rol aldı.

15 Ocak 2014
bosluk

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------