İGTOD Kayaşehir Projesi Nerede?

Toplu Konut İdaresi iştiraki, Emlak, Planlama, Proje, Müşavirlik firması tarafından, Başakşehir, İlçesi, Kayabaşı mevkiinde bulunan yeni işyerlerimizin ihalesi 16 ocak 2017 tarihinde yapılmıştır.

12 Şubat 2017
bosluk

İGTOD Kayaşehir Projesi

İGTOD Kayaşehir Projesiİstanbul Başakşehir İlçesi, Kayabaşı mevkiinde bulunan yeni işyerlerimizin ihalesi 16 ocak 2017 tarihinde yapılmıştır.

12 Şubat 2017
bosluk

Dünyanın tek helal fuarı İstanbul’da

İstanbul Helal Expo fuarı, İslam İşbirliği Teşkilatının desteklediği tek helal fuarı olarak kabul edildi.

9 Şubat 2017
bosluk

Rami Kuru Gıdacılar Dönüşümü için TOKİ ile imzaları attı

toki logoRami Kışlasında faaliyet gösteren Rami Gıda Toptancıları Hali esnafı için Kayabaşı Batı Resneli Bölgesinde yapılacak modern çarşının inşa sözleşmesi imzalandı.

4 Şubat 2017
bosluk

Başakşehir Maçları İçin Bilet Saraylı’dan

Başakşehir‘de faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük Döner ve Köfte restoranı Saraylı Restoran, sponsoru olduğu Başakşehir Spor Kulübü Teknik Direkörü Abdullah Avcı ve teknik heyetini öğle yemeğinde ağırladı.

29 Ocak 2017
bosluk

Et ve Süt kurumu’nun domuz eti ithalatı doğru mu?

Resmi gazetede yayımlanan tebliğiyle Et ve Süt kurumu’na Moldova Cumhuriyeti’nden 500 ton domuz eti ithal etme yetkisi verildi.

13 Ocak 2017
bosluk

Nutella kanser iddiaları nedeniyle raflardan iniyor

baybulAvrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA), ünlü çikolata-fındık ezmesi Nutella’nın içerisinde yer alan palmiye yağının kanserojen olduğunu açıkladı.

13 Ocak 2017
bosluk

Ramazan Ayı Öncesi Fırın Denetimi

fırın denetimiBaşakşehir Belediyesi ekipleri Ramazan ayı öncesinde fırınlar başta olmak üzere gıda işletmeleri ve imalathanelerini denetledi.
Yapılan denetimlerde fırınlar ekiplerden tam not aldı. Başakşehirliler Ramazan ayında da gönül rahatlığıyla ekmeğini, pidesini yiyebilecek.

26 Haziran 2014
bosluk

Gıda imalatçılarına sağlık taramasından geçti

sağlık taramasıBaşakşehir Belediyesi, gıda işletmeleri ve halk sağlığı açısından önem taşıyan esnaf ve imalatta çalışanlara yönelik periyodik muayene ve tetkiklerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.

Gıda üretim yerleri ve sıhhi müesseselerde çalışanların bulaşıcı hastalık taşıyıcılığı yönünden periyodik olarak muayene olması şartına göre çalışanların sağlık taramaları 2010 yılından beri Belediye tarafından her yıl ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

23 Haziran 2014
bosluk

ArenaPark Organik pazarı

organik pazar arenaparkArenaPark’ta, 13 Nisan’dan buyana her pazar organik pazar kuruluyor. Sağlıklı beslenmek isteyenlerin büyük ilgi gösterdiği organik pazar sayesinde ArenaPark’ın ziyaretçi sayısı yüzde 30, cirosu ise yüzde 14 arttı.

27 Mayıs 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------