Başakşehir İbn Haldun Üniversitesi Nerede?

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı tarafından Başakşehir Kayaşehir‘de kurulan ve sonbaharda açılacak olan İbn Haldun Üniversitesi nerede?

8 Şubat 2017
bosluk

Kayaşehir İbn Haldun Üniversitesi açılıyor!

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) tarafından Kayaşehir‘de kurulan İbn Haldun Üniversitesi kapılarını sonbaharda açıyor.

8 Şubat 2017
bosluk

Toki Kayaşehir Akaryakıt İstasyonu Opet’in

TOKİ’nin 12 ildeki 33 arsasını açık artırma ile satışa sunan Turyap, Kayaşehir’deki akaryakıt istasyonu arsasını OPET’in aldığın açıkladı.

27 Ocak 2017
bosluk

Toki Kayaşehir akaryakıt istasyon arsa satışı nerede?

İstanbul Başakşehir, Kayaşehir’de bakım ve akaryakıt tesis alanları niteliğindeki taşınmazları %25 peşin 6 ay vade ile açık arttırmaya sundu.  

16 Ocak 2017
bosluk

Kayaşehir Keskin Viraj’da Yine Kaza

Kayaşehir Keskin VirajKayaşehir girişindeki keskin viraj, Kayaşehir kurulduğu günden beri tehlike ihtiva ettiği bilinmektedir.
Yetkilerin defalarca bu viraj hakkında uyarılması onlarca kazanın yaşanması hatta can kayıplarının  bile olması bir türlü ilgilileri harekete geçirmediği tüm Kayaşehir sakinleri tarafından bilinmektedir.

21 Nisan 2014
bosluk

540/4 Projesi Tanıtım Videosu

540/4 Projesi Tanıtım Videosu540/4 Parsel Başakşehir projesinde satışlar açık arttırma usulü ile yapılacak. 540-4 Projesi Tanıtım Videosu İzle

22 Şubat 2014
bosluk

Giriş Kayaşehir Şantiye Fotoğrafları

giriş kayaşehir inşaatıBahçetepe İstanbul projesi içerisindeki Giriş Kayaşehir Projesi çalışmalarına başladı

 

 

2 Ağustos 2013
bosluk

Giriş Kayaşehir’de 170 dükkan satıldı!

giriş kayaşehir dükkanEmlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na ait arsa üzerinde Makro İnşaat ve Ak Yapı ortaklığı tarafından inşa edilen Bahçetepe İstanbul projesindeki Giriş Kayaşehir’in 212 dükkanı bu gün kıran kırana yapılan açık artırmalarla yeni sahiplerini buldu.

30 Nisan 2013
bosluk

Yatırımcı Kayaşehir’e koştu

yatırımcı kayaşehir1 milyonluk nüfusun yaşayacağı Kayaşehir’de konumlanan dükkânlar satışa sunuldu. 212 ticari birimin yer aldığı ihale, birçok yatırımcı tarafından yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan Bahçetepe İstanbul projesinde birçok konutta satışlar tükenirken, şimdi de mağazalar satışa sunuldu. Giriş Kayaşehir adıyla satışa çıkarılan 212 dükkân için yüzlerce yatırımcı ihaleye katıldı.

28 Nisan 2013
bosluk

Kayaşehir giriş Son Başvuru 26 Nisan

Giriş Kayaşehir 5Bahçetepe İstanbul projesinde yer alan dükkanlar Giriş Kayaşehir adıyla satışa çıkarılıyor. Bahçetepe Giriş Kayaşehir projesinde dükkanların fiyatları 172 bin liradan başlıyor. Dükkanlar, teraslı dükkanlar ve süpermarketin yer aldığı Bahçetepe Giriş Kayaşehir projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın açıkladığı yeni şehir projelerinin geliştirildiği bölgede bulunuyor.

23 Nisan 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------