Haldun Boysan Kimdir?

Haldun Boysan biyografisiHaldun Boysan 6 Temmuz 1958 Ankara doğumlu Türk sinema oyuncusu ve seslendirme sanatçısı, Gazeteci ve mimar Aydın Boysan’ın oğludur. Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur.

T.E.D. Ankara Koleji’ni bitirdi. Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden 1987 yılında mezun oldu.

19 Nisan 2014
bosluk

Merve Sevi Kimdir?

Merve Sevi biyografisiMerve Sevi, 24 Temmuz 1987 İstanbul’da doğdu. Nişantaşı Nuri Akın Lisesi’nden mezun olmasının ardından Yeditepe Üniversitesi’ne kayıt olan Sevi, burada Tiyatro eğitimi aldı.

Henüz lisede okuduğu sırada bir oyunculuk ajansına kayıt olarak kariyerinin yönünü belirleyen Sevi, ilk olarak 2003 yılında, oynadığı reklam filmleri ile izleyiciler karşısına çıktı.

19 Nisan 2014
bosluk

Peker Açıkalın Kimdir?

Peker Açıkalın biyografisiPeker Açıkalın  1 Mart 1963 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Mezun olduktan sonra Nedim Saban, Taner Barlas ve Ali Poyrazoğlu tiyatrolarında oyunculuk yapmıştır.

19 Nisan 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------