Yiğit Kirazcı Kimdir?

Yiğit Kirazcı biyografisiYiğit Kirazcı 17 Ağustos 1983 İstanbul doğumludur.2005 yılın`da Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bölümün`den mezun olduktan sonra Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknik Atölyesin`de oyunculuk için özel dersler almıştır.

26 Eylül 2014
bosluk

Feyza Civelek Kimdir?

Feyza Civelek biyografisiFeyza Civelek 1995 İstanbul doğumlu oyuncudur. Ünlü senarist Melis Civelek’in kızıdır. Küçük yaşta oyunculuğa adım atan Feyza Civelek’in annesi Melis Civelek senaryo yazarıdır ve bu sıralar çekimlerine başlanacak olan Güllerin Savaşı adlı dizinin senaristliğini üstleniyor.

26 Eylül 2014
bosluk

Sercan Badur Kimdir?

Sercan Badur biyografisiSercan Badur 30 Ekim 1990 İstanbul Doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul da tamamlamıştır. Bu eğitimin ardından İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitimine devam etmiştir. Konservatuarda eğitim görürken birçok dizi ve reklam teklifi almıştır.
Birçok reklamda oynamasının ardından Sercan Badur Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol aldı. Bu dizide Necati karakterini canlandıran genç oyuncu rolünü çok iyi bir şekilde yerine getirmektedir.

9 Haziran 2014
bosluk

Canan Ergüder Kimdir?

Canan Ergüder biyografisiCanan Ergüder 15 Temmuz 1977  İstanbul  Türk oyuncudur. Üsküdar Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Franklin and Marshall College’da sosyoloji ve tiyatro okumuştur. Ardından da Amerika Birleşik Devletleri’ne giderek New York Actors Studio Drama School’da oyunculuk üzerine yüksek lisans yapmıştır. Birçok tiyatro oyununda oynayan Ergüder, Actors Studio’da hayat boyu üyeliği de kazanmış durumdadır.

9 Haziran 2014
bosluk

Barış Kılıç Kimdir?

Barış Kılıç biyografisiBarış Kılıç, 1978 yılında Malatya Erguvan ilçesi doğumludur. 5 yaşına kadar orada yaşadı. 1983′te öğretmen olan babamın işi dolayısıyla İstanbul’a taşındı. Oyuncunun 2 kız kardeşi var. Küçük kız kardeşi fizyoterapist. Ablası psikolojik danışman. Babası emekli ilkokul öğretmeni.

9 Haziran 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------