Huzur Sokağı Sezon Finali

Huzur Sokağı Sezon FinaliHuzur sokağı sezon finali çok tartışılacak bir son ile bitti. Feyza, Selim tarafından tehdit edilmesi sonucu Bilal’in can güvenliği için evliliğin olmaması için Bilal’e oyun yapar. Ancak Bilal, Feyza’nın oyununa düşmez. Bunun üzerine Feyza’nın da gözü aşkından kararır. Ve ikisi de evlenmek için “evet” derler ancak o sırada bir silah patlar. 

21 Ekim 2014
bosluk

Güven Hokna Kimdir?

Güven Hokna biyografisi01 NİSAN 1946 ANKARA DOĞUMLU Türk tiyatro,sinema ve dizi sanatçısı…Ankara devlet konservatuarı tiyatro yüksek bölüm mezunu (1967) olan hokna 35 yıl devlet tiyatrolarında çalıştı.aynı zamanda balede okumuş hokna Ankara devlet tiyatrolarından emekli olmuştur…(1968) TRT ‘nin kuruluş yılında ilk televizyon’da yayınlanan tiyatro oyununda oynamıştır…

28 Aralık 2013
bosluk

Güven Hokna isyan etti

Güven Hokna huzur sokağı‘Huzur Sokağı’ dizisinde Saadet Hanım’ı canlandıran oyuncu Güven Hokna, hakkında çıkan ‘286 bine Huzur’a kavuştu!’ haberine isyan etti.

İddiala göre Huzur Sokağı dizisinin Saadet hanımı Güven Hokna yapımcı şirketten 9 bölümün parasını alamadığı için ihtar çekti. İhtar üzerine yapımcı şirket ünlü oyuncunun 286 bin 650 TL’sini ödedi.

18 Haziran 2013
bosluk

Huzur Sokağı’nın yapımcı şirketiyle ters düştü

Güven Hokna huzur sokağıHuzur Sokağı dizisinin Saadet hanımı Güven Hokna yapımcı şirketten 9 bölümün parasını alamadığı için ihtar çekti. İhtar üzerine yapımcı şirket ünlü oyuncunun 286 bin 650 TL’sini ödedi.

17 Haziran 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------