Goncagül Sunar Kimdir?

Goncagül Sunar biyografisiGoncagül Sunar 17 Eylül 1970 İstanbul doğumlu Tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve müzisyendir. Kadıköy’deki lise hayatından sonra bir süre resim eğitimi aldı, daha sonra esas istediği şeyin oyunculuk olduğunu anlayıp o yıl açılan “Şahika Tekand Art and Acting Stüdyo” şimdiki adıyla “Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları”na başladı.

6 Aralık 2014
bosluk

Işıl Yücesoy Kimdir?

Işıl Yücesoy biyografisiIşıl Yücesoy 2 Ekim 1945 Kırklareli doğumlu sinema ve tiyatro oyuncusu, ses sanatçısıdır. Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olan Işıl Yücesoy, 1969 yılında Devlet Tiyatrosu’nda sanat hayatına atıldı. Daha sonra 1975 yılında şarkıcı olarak sahneye çıkmaya başladı.

1 Kasım 2014
bosluk

Orhan Kılıç Kimdir?

Orhan Kılıç biyografisiOrhan Kılıç 9 Ekim 1974 tarihinde Almanya doğumludur. Berlin Yüksek Sanatlar Akademisi oyunculuk bölümünden 2000 yılında mezun oldu.Doğduğu ülkede 2 yıl oyunculuk yaptı ve çeşitli dizilerde rol aldı.

Orhan Kılıç, “Sağır oda” dizisinde Aras Dağlı karekteri ile tanındı ve ün kazanmaya başladı.

15 Mayıs 2014
bosluk

Saygın Soysal Kimdir?

Saygın Soysal biyografisiSaygın Soysal  21 Mayıs 1982 Ankara doğumlu Türk sinema ve dizi film oyuncusudur.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda okudu. Güz Yangını, Kırık Kanatlar ve Hatırla Sevgili gibi Televizyon dizilerinde oynadı. “Asi” adlı TV dizisinde rol aldı. 2009 yılında Bu Kalp Seni Unutur Mu? çalışmasında yer aldı. Bir sonraki projesi ‘Türkan’ dizisindeki Ali rolüdür.

1 Mart 2014
bosluk

Cansu Dere Kimdir?

Cansu Dere biyografisiCansu Dere 14 Ekim 1980 Ankara doğumlu Türk manken, sunucu, oyuncudur. Başarılı bir mankenken oyunculuğa geçiş yapmıştır. Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olan Dere, özellikle Sıla ve Eyşan rolleriyle akıllarda yer etmiştir. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey 3. güzeli oldu ve profesyonel mankenlik yapmaya başladı.

7 Şubat 2014
bosluk

Atsız Karaduman Kimdir?

Atsız Karaduman biyografisiAtsız Karaduman 1956 yılında Ankara doğumludur ilk Orta ve Liseyi Ankara’da okudu. 1979 yılında Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümü’nden mezun olduktan sonra Devlet Tiyatrosu’a girdi. Atsız Karaduman, Ankara Devlet Tiyatrosu ve İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda birçok oyunda rol aldı. Atsız Karaduman İstanbul Devlet Tiyatrosu, Sanatçı kadrosunda yer almaktadır. Dialog Anlatım ve İletişim’de Diksiyon, Fonetik dersleri vermekte ve Tiyatro’nun yanı sıra Televizyon, Sinema, Seslendirme çalışmaları da yapmaktadır.

14 Ocak 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------