Obezitenin sağlığa etkileri

Yağ, kanser hücrelerinin büyümesini tetikleyebilecek bir adipokin olan leptinin üretilmesini sağlıyor. Bu nedenle obezite; meme, kolon, endometrium, özofagus, safra kesesi, böbrek, pankreas ve trioid gibi ölümcül kanser türlerini beraberinde getiriyor. Ulusal Kanser Enstitüsü’nün verilerine göre, obezite eğilimi bu şekilde artmaya devam ederse 2030 yılına kadar yarım milyon yeni kanser vakasıyla daha karşılaşacağız.

30 Ocak 2017
bosluk

Leyla Lydia Tuğutlu Tatlı İntikam Resimleri

Leyla Lydia Tuğutlu İntikam FotoğraflarıKanal D ekranlarında karşımıza gelecek olan yeni dizi Tatlı İntikam ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelecektir. Oyuncu kadrosu ile genç isim oluşturan dizi aşk ve komedi karşımı bir yapım olacak gibi durmaktadır.

27 Mart 2016
bosluk

Gizem Karaca İstanbul Sokakları’nda

Gizem Karaca biyografisiShow TV’de yeni dizisi İstanbul Sokakları ilk bölüm fragmanı yayınlandı.
Başrollerinde Gizem Karaca, Caner Cindoruk gibi isimlerin oynadığı İstanbul Sokakları için geri sayım sürüyor.

26 Mart 2016
bosluk

Esra Bilgiç; bakım için hint yağı kullanıyorum

Esra Bilgiç Diriliş Ertugrul“Diriliş Ertuğrul” dizisinin Halime’si Bilgiç, kaşlarının doğal halinin gür olduğunu ve şekillendirmek için bir şey yapmadığını söyledi. Bilgiç bakım için de hint yağı kullanıyor.

” Diriliş Ertuğrul” dizisinin Halime’si Esra Bilgiç, Instyle dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti. Kendisi hakkında bilinmeyenleri anlatan genç oyuncu, en büyük hayalinin tüm dünyada izlenip iz bırakacak bir yapımda rol almak olduğunu söyledi.

9 Kasım 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Elele Mart Sayısı

Yağmur Tanrısevsin Elele dergisiDOĞAL SADE VE İÇTEN
‘Güneşi Beklerken’ dizisi ile girdi hayatımıza. Yağmur Tanrısevsin’in farklı bir duruşu var. Sanki dokunsanız kırılacak; narin, duru ve kesinlikle güzel! Sırrını öğrendik; Doğallık!

2 Mart 2015
bosluk

Dudaklarımı ön plana çıkarmayı seviyorum

Yağmur Tanrısevsin Hey GirlGüzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Hey Girl’ün yeni sayısına konuştu. Yağmur Tanrısevsin’in Hey Girl’de yayınlanan röportajını okumak için tıklayınız
Cildin pürüzsüz ve sorunsuz görünüyor. Bakım yapıyor musun?

22 Aralık 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Güzellik Sırları

Yağmur Tanrısevsin Hey GirlKaçak dizisinin güzel genç kız oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yağmur Tanrısevsin güzellik sırlarını nelerdir?
Yağmur Tanrısevsin kalabilmek için ne tür makyaj yapmakyadır? Ünlülerin güzellik sırları nelerdir?

15 Aralık 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’den Yalanlama

Yağmur Tanrısevsin YalanladıYağmur Tanrısevsin basınca kendisi hakkında çıkan yalan haber üzerine açıklama yaptı.

Bir basın yayın kuruşunun kendisi hakkında Marmara Üniversitesi güzel sanatlar bölümündeki çalışma hakkında aslı astarı olmayacak şekilde açıklama yapılmış olması Yağmur Tanrısevsin’i akademik açıdan zor durumda bırakmıştır.

17 Kasım 2014
bosluk

Özlem Yılmaz Güzellik Sırları

özlem yılmaz makyajıKaçak dizisiyle yeniden gündeme gelecek olan Özlem Yılmaz, güzelliğiyle halen dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Özlem Yılmaz  güzellik sırlarını araştırdık.  Ünlülerin güzellik sırları nelerdir? Güzel kalabilmek için neler yapmak gereklidir?

Yıldız oyuncu Özlem Yılmaz’nın her attığı adım takip edilir oldu. Kıyafetleri, saçları, zarifliği Yılmaz’ın pürüzsüz cildinin sırrı araştırılır oldu.

6 Haziran 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------