Şahingöz Esrarı

Şahingöz EsrarıKaçak 11.bölüm’de esrarlı bir kişilik ortaya çıkar. Serhat ve arkadaşlarının ve Topçuoğlunun en derin sırlarına vakıf hacker Şahin Göz Kimdir?

18 Aralık 2013
bosluk

Hackerlar İsrail Sitelerini Hacklediler

siteBenyamin Netanyahu’nun lideri olduğu Likud Partisi’nin, ‘ezanın yasaklanması’ yönündeki seçim vaadi, Türk hackerleri harekete geçirdi. Ayyıldız Tim, saldırdığı bazı İsrail sitelerinin ana sayfalarına ezan sesi yerleştirdi.

10 Ekim 2013
bosluk

Hacker’ların yeni gözdesi; Otomobil ve evler

oto hackerİnternet bağlantısı artan konut ve otomobiller, hacker’ların yeni hedefi oldu

Twitter’ın güvenlik araştırmacısı Charlie Miller ve IOActive’den güvenlik uzmanı Chris Valasek, DefCon bilgisayar güvenliği konferansında otomobillerin bu şekilde kontrolünün ele geçirebileceğini uygulamalı olarak gösterdi.

14 Ağustos 2013
bosluk

Televizyonunuzdan izleniyor olabilirsiniz!

Samsung smart TV 1Bu televizyon evinizde varsa izlenme riskiniz de var!

7 Şubat 2013
bosluk

Google DNS

google 1Google’den tüm yasaklı sitelere giriş
Google’ın yeni DNS hizmetiyle YouTube ve diğer yasaklı sitelere girişin yolu ardına kadar açılıyor!

23 Ağustos 2012
bosluk

iPhone 4′ ün şifresi kırıldı!

iPhone 4 teknolojisiDünyada 24 Haziran 2010’da satışa çıkan, Türkiye’de ise resmi satışına geçen yılın eylül ayı sonunda başlanan iPhone 4 de sonunda kırıldı. Cumartesi günü bütün telefonlar meşguldu. Şifrenin kırıldığını öğrenenler 112’yi aradı.

23 Ağustos 2012
bosluk

iPad 2’yi Hack’lemek Bu Kadar Kolay!

iPadiPad 2’deki şifre korumasını kırmanın sadece birkaç saniye alacağını söylesek ne düşünürdünüz? Bu videoda, iPad 2’yi hack’liyoruz. İzleyin! iPad 2 ile birlikte tanıtılan Smart Cover, her ne kadar şık bir görünüme sahip olsa da kötü niyetli ellerde bir hack aracına dönüşebiliyor.

23 Ağustos 2012
bosluk

Şifrenizi böyle çalıyorlar

Etiketler: ,,

Şifre TuşHacker’ların başvurduğu bu 5 akıl almaz şifre çalma yöntemi sizi de çok şaşırtacak.

Sahip olduğunuz güvenlik risklerini düşündüğünüzde, size yapılabilecek bir saldırının muhtemelen zararlı bir yazılımdan geleceğini aklınızdan geçirirsiniz. Ancak istatistiklere göre basit bir parola saldırısına uğrama şansınız da eşittir.

23 Ağustos 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------