Hakan Eratik Huzur Sokağı Resimleri

Hakan Eratik huzur sokağıCuma Akşamları atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisinde Selin Demiratar Feyza’nın babasından intikam almak için hesaplar yapan Kerim karakterini canlandıran Hakan Eratik Fotoğrafları

 

26 Aralık 2013
bosluk

Hakan Eratik Kimdir?

Hakan Eratik biyografisi7 Eylül 1977 yılında İstanbul’da doğan oyuncu; Lisede bilgisayar eğitimi aldıktan sonra üniversitede işletme eğitimine başladı ama yapmak istediği meslekler bunlar değildi ve devam etmedi. Çocukluk yıllarından itibaren tek hayali ve arzusu olan aktörlük mesleğine başlamadan önce 1996-2002 yılları arasında birçok ulusal radyo ve televizyon kanalında programcılık ve sunuculuk yaptı.

26 Aralık 2013
bosluk

Hakan Eratik Huzur Sokağı dizisinden ayrılıyor

Hakan Eratik huzur sokağıatv ekranlarının sevilen dizisi ‘Huzur Sokağı’nın oyuncularından Hakan Eratikdiziye veda ediyor. ‘Huzur Sokağı’nda ‘Kerim’ karekterini canlandıran Eratik ile yapım şirketi Set Film arasında imzalanan 30 bölümlük anlaşma sona eriyor.

4 Nisan 2013
bosluk

Hakan Eratik, A Haber’e konuk oldu

Huzur Sokağı oyuncularından Hakan Eratik, A Habere konuk olduA Haber’de yayınlanan, Cem Ceminay’ın sunduğu “Uykusuz Her Gece” programına konuk olan Hakan Eratik, Huzur Sokağı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

17 Kasım 2012
bosluk

Evde karı-koca sette iki yabancı

yeşim salkım ve kocasıYeşim Salkım ve eşi Hakan Eratik, ‘Huzur Sokağı’ dizisinde yasak aşk yaşayan iki sevgili olarak karşımıza çıkıyor. Sevgiliyi oynamanın hiç kolay olmadığını söyleyen Salkım, “Sette büyük bir kalabalık size bakıyor. Yakınlaşma sahnelerini canlandırmak hiç kolay değil ama iki profesyonel gibi davranıyoruz, çok fazla yan yana gelmiyoruz” dedi. 

1 Kasım 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------