Büşra Ayaydın Kimdir?

Büşra Ayaydın biyografisiBüşra Ayaydın 1994 Ankara doğumlu oyuncudur. lise yıllarında oyunculuk hayatına dahil oldu ve kısa zaman içerisinde kendisini geliştirerek  beğenilen oyuncularından birisi haline geldi.

16 Nisan 2016
bosluk

Beren Saat Kimdir?

 Beren Saat biyografisiBeren Saat 26 Şubat 1984 Ankara doğumlu Türk oyuncudur. Babası Hüseyin Avni Saat, annesi emekli öğretmen Ayla Saat’dir. Kendisinden 5 yaş büyük Cem adında abisi vardır. İlk ve orta dereceli öğrenimini Ted Ankara Koleji’nde tamamlayan genç oyuncu, üniversite eğitimi için Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih etti.

16 Haziran 2014
bosluk

Serhat Kılıç Kimdir?

Serhat Kılıç biyografisiSerhat Mustafa Kılıç 8 Temmuz 1975 Ankara aslen Malatyalı Türk sinema ve tiyatro oyuncusu, televizyoncu. 1994’te Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünü burslu olarak kazandı. 1998 yılında mezun oldu. 1992’den 2001’e kadar farklı tarihlerde radyo programcılığı yaptı.

8 Mart 2014
bosluk

Saygın Soysal Kimdir?

Saygın Soysal biyografisiSaygın Soysal  21 Mayıs 1982 Ankara doğumlu Türk sinema ve dizi film oyuncusudur.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda okudu. Güz Yangını, Kırık Kanatlar ve Hatırla Sevgili gibi Televizyon dizilerinde oynadı. “Asi” adlı TV dizisinde rol aldı. 2009 yılında Bu Kalp Seni Unutur Mu? çalışmasında yer aldı. Bir sonraki projesi ‘Türkan’ dizisindeki Ali rolüdür.

1 Mart 2014
bosluk

Okan Yalabık Kimdir?

Okan Yalabık biyografisiOkan Yalabık 13 Aralık 1978 İstanbul doğumludur. 1993 yılında Cengiz Deveci’yi kendi lisesinde çalıştırıcılığa davet ettirerek ve Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi Tiyatro Topluluğu’nun kurulmasına önayak olmuştur. Birçok amatör grupta çeşitli görevler üstlendi. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünü kazandı. 1998 yılından beri Kenter Tiyatrosu’nda ile ‘Martı’, ‘Nükte’, ‘Sırça Kümes’, ‘İnishmorelu Yüzbaşı’ oyunlarında rol aldı.

7 Şubat 2014
bosluk

Atakan Yağız Savaş Kimdir?

Atakan Yağız Savaş biyografisiAtakan Yağız Savaş 29 Mart 1994 İstanbul Doğumludur. Bir vakıf üniversitesinde Güzel Sanatlar fakültesi Oyunculuk bölümünde eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk hayatına on iki yaşında Çağdaş Oyunculuk Atölyesi’nde Ümit Çırak’la başladı. ilk film deneyimi “Ulak” oldu. Bu filmde “Ferhat” rolünü canlandırdı ve İkinci Yeşilçam En İyi Genç Yetenek Ödülü’ne aday oldu.

4 Ocak 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------