Kayaşehir Yoğun Kar Yağışı Altında

Kayaşehir Kar Manzaraları 1Her Yıl olduğu gibi bu yılda 6 ocak 2017 itibarı ile İstanbul Başakşehir Kayaşehir yoğun kar yağışı altında

6 Ocak 2017
bosluk

Kayaşehir’e Kar Yağıyor ve Trafik

Kayaşehir Kar Manzaraları 1İstanbul’a Kar yağıyor. Arabamız ile Toki Kayaşehir Konutlarına Fenertepe tarafından giriş yaptık. Kar yağışı altında Kayaşehir yol durumu ve trafik

6 Ocak 2017
bosluk

AKOM’dan çok önemli uyarı!

akomdan uyarıİstanbul’u etkisi altına alan yoğun yağış yerini fırtınaya bıraktı. Rüzgarın hızının saatte 100 km/s’ye kadar ulaşması bekleniyor.

31 Aralık 2014
bosluk

İstanbul’u şiddetli lodos vurdu

şiddetli yağışİstanbul’da etkili olan şiddetli lodos, Beykoz sahilinde bir teknenin batmasına neden oldu. Kuvvetli lodosun etkisiyle Kadıköy’de de köprü çöktü.

30 Aralık 2014
bosluk

İstanbul’a kar geliyor!

istanbulda karMeteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, İstanbul’a mevsimin ilk karı, salı günü düşecek.
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Şen, İstanbul’a 30 Aralık Salı gününden itibaren yeni bir soğuk hava dalgasının geleceğini belirterek, “Salı karla karışık yağmur, çarşamba ise kar bekliyoruz” dedi.

29 Aralık 2014
bosluk

İstanbul’u Sis Kapladı

havalimanında sisİstanbul, gece saatlerinde sise teslim oldu, TEM Otoyolu’nda görüş mesafesi düştü. Yoğun sis, hava ulaşımını da olumsuz yönde etkiledi. Atatürk havalimanına inecek bazı uçaklar başka alanlara yönlendirildi.

16 Aralık 2014
bosluk

Meteorolojiden Uyarı

Meteoroloji 1Meteorolojiden, yurt geneli için uyarı geldi. Bu kez sadece yağmur değil, kar, fırtına hatta dolu ve hortum da var.
İstanbul’da 2 gündür kendini hissettiren ılık hava yerini sağanak yağışa bıraktı. İstanbul’da bugün sağanak yağışla birlikte hava sıcaklığında düşüş yaşanacak. Sıcaklıklar 16-17 civarında seyredecek. Hafta sonu yağış beklenmezken İstanbulluları önümüzdeki hafta serin ve yer yer yağışlı bir hava bekliyor.

22 Kasım 2013
bosluk

Türkiye yıllık toplam yağış dağılımı

kütüphane 1Türkiye yağış açısından çok çeşitlilik göstermektedir. Genelde sahil kesimlerimiz 1000 mm nin üzerinde yağış alırken Rize 2300; Orta Anadolu ise sadece 300 mm civarında yağış almaktadır. Bu da sıcaklığın ve buharlaşmanın arttığı yaz aylarında kuraklığa sebep olmaktadır.

26 Mayıs 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------