Başakşehir’de kuyumcu soyuldu

İstanbul Başakşehir’de, Cahit Zarifoğlu Caddesi’ndeki bir iş merkezinde bulunan kuyumcuya araçla gelen yüzleri maskeli 4 kişi, dükkanının kepenklerini kırdı.

19 Şubat 2017
bosluk

Mehmet Aslantuğ Kimdir?

Mehmet Aslantuğ biyografisiMehmet Aslantuğ 25 Eylül 1961 Samsun Çarşamba doğumlu Türk oyuncudur. Samsun ili Çarşamba ilçesinin Dikbıyık mahallesinde dünyaya gelen Aslantuğ, anne tarafından Ubıh, baba tarafından Abzah olan Çerkes kökenli çiftçi bir ailenin 5. ve son çocuğu olarak doğdu.

15 Aralık 2014
bosluk

Zafer Ergin Kimdir?

Zafer Ergin biyografisiZafer Ergin 30 Ağustos 1942 Ankara doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısıdır. Dil Tarih Coğrafya Fakültesi, Sanat Tarihi bölümü mezunudur. Ankara Deneme Sahnesi’nden yetişmiş, çeşitli film ve dizilerde rol almıştır. Kurtlar Vadisi dizisindeki Baron Mehmet Karahanlı rolüyle zirveye çıkmıştır. 2006 yılından günümüze dek Arka Sokaklar adlı dizide önce baş komiser, 3. sezondan itibaren ise emniyet amiri Rıza Soylu rolünü oynamaktadır.

3 Mart 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------