Sinem Öztürk Kına Gecesi Yapıldı

Sinem Öztürk, Huzur Sokağı, Kına GecesiHuzur Sokağı 23. Bölüm ‘de Kına Gecesi yapıldı. Feyza istemeye istemeye Emre’ye evet demesi Saadet ve Bilal’in Emre’nin gerçek yüzünü öğrenmiş olması huzur sokağı’ na kına gecesi mutluluğunu yaşatamıyor

21 Ekim 2014
bosluk

Sinem Öztürk Vazgeç Gönül

Sinem Öztürk Vazgeç GönülHuzur Sokağı Dizisi 17. bölümde Feyza ile Bilal’ın geceyi beraber dağ evinde geçirmiş olduğunu duyan Şükran büyük bir üzüntü ile evine gider. Bu esnada Şükran’ın duygularını anlatan “Vazgeç Gönül“, Zeynep Dizdar’ın şarkısı…

21 Ekim 2014
bosluk

Huzur Sokağı Sezon Finali

Huzur Sokağı Sezon FinaliHuzur sokağı sezon finali çok tartışılacak bir son ile bitti. Feyza, Selim tarafından tehdit edilmesi sonucu Bilal’in can güvenliği için evliliğin olmaması için Bilal’e oyun yapar. Ancak Bilal, Feyza’nın oyununa düşmez. Bunun üzerine Feyza’nın da gözü aşkından kararır. Ve ikisi de evlenmek için “evet” derler ancak o sırada bir silah patlar. 

21 Ekim 2014
bosluk

Kutsi Kadına El Kaldırdığı Sahne

Kutsi Kadına El Kaldırdığı SahneHuzur Sokağı 38.Bölüm’de Feyza’nın söylediklerine sinirlenen Bilal dayanamayıp Tokat atar. Geçtiğimiz sezon nikah masasına oturan aşıkların yeni sezona bu şekilde giriş yapması huzur sokağı dizi takipçilerini çok şaşırttı. Biraz da anlam veremediler!!!

21 Ekim 2014
bosluk

İki Yabacı Huzur Sokağı

İki Yabacı Huzur SokağıBilal ve Feyza Okulda Karşılaşırlar. Feyza istemeden de olsa Bilal’in konuşmalarına kulak misafiri olur. Bu konuşma Birbirine yabancı gibi olan aşıkları bir kez daha alevlendirir.

21 Ekim 2014
bosluk

Huzur Sokağı Son Sahnesi

Huzur Sokağı Son SahnesiHuzur Sokağı Son Bölümü Türkiye’ye duygulu anlar yaşattı. Beğeni ile izlenen dizi yapımcı kuruluşlar tarafından 2. sezon iyice bozulmuştu. buna rağmen belli bir kesim hiç kaçırmadan Huzur Sokağı dizisini takip etmeye devam etmekte idi.

21 Ekim 2014
bosluk

Senden Vazgeçmem Kutsi

Senden Vazgeçmem KutsiHuzur Sokağı 13. Bölümde yayınlanan “senden vazgeçmem” başlıklı şarkı Sezen Aksu’nun ” Vay ” şarkısı

21 Ekim 2014
bosluk

Kutsi Ailesine Geri Döndü

kutsi'nin ailesiKutsi geçen yıl dizinin kadrosuna katılan Feyza Çıpa ile aşk yaşamaya başladı. Sonra eşi ve kızları Ceylin ve Ada ile birlikte oturdukları evi terk edip sevgilisi Feyza Çıpa’nın yanına taşındı.

26 Mayıs 2014
bosluk

Kutsi’den huzur yemeği

kutsi eşine yemek‘Huzur Sokağı’ adlı dizide rol arkadaşı Feyza Çıpa’yla yasak aşk yaşadığı iddiaları gündeme gelen şarkıcı Kutsi, önceki gün eşi Sinem Bayraktutar ve kızı Ceylin’le Etiler’de bir restoranda görüntülendi.

Boşanacakları gündeme gelen çift, fotoğrafları çekilince tedirgin oldu. Restorantta uzun süre sohbet eden ikiliden ilk olarak Kutsi ayrıldı.

20 Mayıs 2014
bosluk

Sinem Öztürk: Başörtülü rolümden dolayı eleştiri aldım

Sinem Öztürk Başörtülü“Başörtülü kadınları görmezden gelmek ayrımcılıktır” diyen Öztürk, insanların kutuplaşmaya çok meraklı olduğunu söyledi.
Sinem Öztürk’ün açıklamaları şöyle;

10 Mayıs 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------