2014 yılı çevre yılı oldu

idris güllüce 2014 yılıÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, “Kentsel dönüşüm çok popüler ve çok konuşulan bir şey ama aslında 2014 çevre yılımız oldu.

5 Ocak 2015
bosluk

Beşi Bir Yerde Hizmet Tesisinin temel atma törenine katıldı

Beşi Bir YerdeMuratpaşa Mahallesi’nde kentsel dönüşüm kapsamında 20 bin metrekarelik alanda, içerisinde 1000 araçlık otopark, deprem sığınma alanı, pazar yeri, kurban kesim merkezi ve sosyal donatı alanı bulunan “Beşi Bir Yerde Hizmet Tesisi”nin temel atma töreni gerçekleşti.

8 Aralık 2014
bosluk

Esenlerde Konut Dağıtımı

İdris GüllüceOruçreis Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları’nın dağıtımı ve kura çekimi töreninde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce,”TOKİ, haksızlığa uğramış bir kurumdur.” dedi.

13 Ekim 2014
bosluk

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Başakşehir’de

 İdris Güllüce başakşehir'deÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Başakşehir Ramazan programları çerçevesinde ilçeye geldi.
İdris GüllüceÇeşitli incelemeler yapmak üzere ilçe’de bulunan Bakan Güllüce, Sahur yemeğinde Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile bir araya geldi.

19 Temmuz 2014
bosluk

“Türkiye Dünya Bankası Önünde Diz Çöküyordu”

idris güllüce açıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, inşaat sektöründe çok büyük yatırımların yapıldığını ifade ederek, “2001’de Türkiye bu parayı temin edebilmek için düvel düvel geziyordu, Dünya Bankası önünde çöküyordu.

27 Mayıs 2014
bosluk

Bakan Güllüce: TOKİ’nin direnememesi, belki hatasıdır

İdris Güllüce açıkladıÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Bursa’da yapılan TOKİ konutlarıyla ilgili, TOKİ’nin direnememesinin hata olabileceğini söyledi. Güllüce, “TOKİ’nin orada direnmemesi belki hatasıdır. Yaptığı yanlıştır ama illa her yanlışı yapacak diye bir şey de yok.” dedi.

3 Şubat 2014
bosluk

Risk altındaki alanlar için düzenleme

istanbul boğazı 7Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun Tasarısı’nın 8 maddesi, TBMM Bayındırlık  imar Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda kabul edildi

23 Şubat 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------