Organize Sanayi Bölgesi Yanıyor

Başakşehir’de tekstil firmalarının bulunduğu binanın girişinde yangın çıktı. Yangında bina girişinde bulunan kimyasal madde yüklü tanker, TIR ve bir otomobil alev alev yandı.

2 Mart 2015
bosluk

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde Yine Yangın Çıktı

Başakşehir'de Yangınİkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Yangına Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan çok sayıda itfaiye grubu müdahale etti. Alevler, yaklaşık 3 saat süren çalışmaların ardından kontrol altına alınabildi. Soğutma çalışmaları başlatıldı.

18 Aralık 2014
bosluk

İkitelli Mobilya Deposunda Yangın

İkitelli Mobilya Deposunda YangınBaşakşehir’de bir mobilya deposunda yangın çıktı. Başakşehir Turgut Özal Bulvarı’nda bulunan bir mobilya deposunda saat 13.30 sıralarında yangın çıktı. Kısa sürede dört katlı deponun tamamına yayılan yangına Başakşehir, İkitelli, Bakırköy, Bağcılar ve Kocasinan İtfaiye grupları müdahale etti. Alevleri bastırmaya çalışan itfaiye ekipleri, binanın iki tarafından yangına müdahale etti.

14 Ağustos 2013
bosluk

Başakşehir’de Yangın

yangın 6Başakşehir’de henüz bilinmeyen bir sebepten iplik fabrikasında yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin binayı saran yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

25 Mayıs 2013
bosluk

Başakşehir İOSB’de yeşil alanlar artıyor

yol boyu yeşil alanBaşakşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB ) çevre düzenleme çalışmalarıyla bölgeyi yeşillendiriyor. Yapılan çalışmalarla İOSB’ye 852 adet ağaç, 36.583 adet çalı ve 7.860 m2 hazır (rulo) çim serimi yapıldı.

31 Aralık 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------