‘Kaçak’ dizi ekibi veda yemeğinde buluştu

kaçak vedaAtv ekranlarında yayınlanan ve önümüzdeki hafta final yapmaya hazırlanan “Kaçak” dizisinin ekibi , önceki akşam veda yemeğinde buluştu.

17 Mart 2015
bosluk

Kaçak Lokal Baskını

Kaçak Lokal BaskınıKaçak 50.Bölüm’de Kaçak ekibi bonzai çetesinin liderini peşine düşmesi sonucu bir lokale gelirler

17 Mart 2015
bosluk

Kaçak 50.Bölüm Son Sahne

Araç PatlamasıKaçak 50.Bölüm’de Serhat Hakeri yeni bir bonzai dağıtıcısının peşine düşer.

Bonzai çetesi lideri çocukları basketbol oynar iken rehin alır. Rehine kurtarma operasyonuna dönüşen baskın aksiyon dolu sahneler içerir.

17 Mart 2015
bosluk

Kaçak Şantiye Baskını

Kaçak Şantiye BaskınıÇalıştığı inşaat firması tarafından haksızlığa uğrayan bir kişinin yardımına yetişen Kaçak ve arkadaşları ilgili firmanın mafyatik adamları ile kavgaya tutuşurlar.

31 Aralık 2014
bosluk

Kaçak Kız İsteme Sahnesi

Kaçak Kız İsteme SahnesiKaçak 49.Bölüm’de birbirlerini sevdiklerini açıkça itiraf eden Merve Topçuoğlu ile Serhat Hakeri evlenmeye karar verirler.

31 Aralık 2014
bosluk

Begüm Birgören ve İnanç Konukçu Yine Yakalandı

Begüm Birgören ve İnanç KonukçuBir gece kulübünden çıkarken magazin muhabirleri tarafından görüntülenen ve panik yapan oyuncular Begüm Birgören ve İnanç Konukçu’nun bu hallerinin nedeni belli oldu.

25 Aralık 2014
bosluk

Kaçak Pusu Sahnesi

Kaçak 48.Bölüm Pusu SahnesiKaçak 48.Bölüm’de Bonzai imalatçısının peşine düşen Serhat Hakeri, Dadaylı ve Doktor Nazmi Çok kötü bir pusu ya düşerler.

24 Aralık 2014
bosluk

Kaçak 47.Bölüm Kavga Sahnesi

Kaçak 47.Bölüm Kavga SahnesiGeçtiğimiz günler de Dizi Tv programında yayınlanmış olan kaçak 47.bölüm kavga, kaçak dövüş sahnelerinin set arkasını izlemiş idik.

10 Aralık 2014
bosluk

Tülay Babasını Kaybeder

Tülay Babasını KaybederKaçak 47.Bölüm dün akşam izlenme rekorları kırdı. Kaçak son bölüm ‘de gizlene sırlar açığa çıkar.

10 Aralık 2014
bosluk

Begüm Birgören ve İnanç Konukçu Birlikte

Begüm Birgören ve İnanç KonukçuKaçak” dizisinin iki başarılı oyuncusu Begüm Birgören ve İnanç Konukçu önceki akşam Nişantaşı’nda birlikte görüntülendi.

Ayrılmaz ikili haline gelen başarılı oyuncuların sürekli yan yana olması ise ikilinin aşk yaşadıkları dedikosunun çıkmasına sebep oldu.

5 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------