Haluk Bilginer Kaçak Muhteşem Giriş

Haluk Bilginer Kaçak Muhteşem GirişKaçak sezon finali ile birlikte diziye dahil olan Haluk Bilginer, Ustura Faysal karakteri ile diziye dahil olması ile birlikte büyük kelle avcılığına başladı.

İlk olarak eski bir hesabı kapatmak için İsmet Ali Topçuoğlu’nu öldüren Ustura Faysal daha çok can yakacağa benziyor.

23 Haziran 2014
bosluk

Kel Said Topçuoğlunu Yakalar

Kel Said Topçuoğlunu Yakalarİsmet Ali Topçuoğlu torunu ile deniz kenarında bir lokantayı kapattırmış balık yemek üzeredir. Topçuoğlunu takip eden Kel Said’in adamı yerlerini ona bildirir. Kel Said ve kardeşleri lokantayı klas hareketler ile baskın düzenler.

Kel Said çekiç ile birlikte girmiş olduğu lokanta baskını izle

4 Haziran 2014
bosluk

Kaçak 29.Bölüm Son Sahne

Kaçak 29.Bölüm Son SahneKaçak 29.Bölüm’de Nurgül eski kocası Serhat Hakeri çocuklarının ve kendisinin intikamını alamayacağını düşünmeye başlamıştır. Kendi işini kendisi görme kararı alır.

Serhat ve Arkadaşları evden çıkınca soluğu İsmet Ali Topçuoğlu’nun yayında alır. Ancak bu sefer silahlidir

14 Mayıs 2014
bosluk

Rus Baron Türkiye’de

Rus Baron Türkiye'deKaçak 27.bölüm’de Serhat Hakeri Rus Mafyasının Türkiye Sorumlusunu öldürdükten sonra Rus mafyasında boşalan Türkiye koltuğunu yeni sahibine devretmek için Rus baron Türkiye’ye gelir.

Ancak Rus Baron General Alexandro Romanovic Yudin hiç beklenmedik bir şey yapar ve mafyasının Türkiye Valiliğini İsmet Ali Topçuoğlu’na verir.

7 Mayıs 2014
bosluk

Kaçak, Topçuoğlu Şiddet İmparatorluğu

Kaçak, Topçuoğlu Şiddet İmparatorluğuKaçak Mafyası, yer altı dünyasının kirli ve şiddet dolu dünyasında yer almış, Şirket lakaplı bir mafya yapılanması olan İsmet Ali Topçuoğlu imparatorluğudur. İsmet Ali Topçuoğlu bu Kirli bir o kadar da şiddet içeren dünyasının kısa bir özetidir bu klip İZLE

13 Nisan 2014
bosluk

Kaçak 23.Bölüm Son Sahne

Kaçak 23.Bölüm Son SahneKaçak 23.Bölüm’de Serhat Hakeri ile İsmet Ali Topçuoğlu bir kez daha karşı karşıya gelirler. Ancak bu sefer çok farklı olacaktır. Çünkü bir polis memurunun evine çokmuştur şirket elemanları.

Serhat ve arkadaşları Topçuoğlu imparatorluğuna son vermek için harekete geçerler.
Topçuoğlu’nu ele geçiren Serhat tam tetiği çekeceği esnada Merve gelir.

2 Nisan 2014
bosluk

Kaçak; Kralın Soytarısı

"Kaçak" Kralın SoytarısıSarayda Krala en yakın olan kişi kralın soytarısıdır. İsmet Ali Topçuoğlu Bici’nin mezarında Ertan’ bu sözler ile hitap eder.

Topçuoğlu artık yeri döndüğünü ve herkese yaptıklarının hesabını soracağını ifade eder. Topçuoğlu ve Ertan arasında geçen racon kesme kaçak 23.bölüm’de

2 Nisan 2014
bosluk

Kaçak'ın Serhat'ı Gürkan Uygun beni vurdu

kaçak setBaşrollerini Gürkan Uygun, Mustafa Avkıran, Berk Hakman, Özlem Yılmaz, Begüm Birgören, İnanç Konukçu ve Hasan Küçükçetin’in paylaştığı Kaçak dizisinin Mahmut Şevket Paşa köyündeki İsmet Ali Topçuoğlu evi çekimlerine konuk oldum.

Hava mis, ortam yeşil…

29 Mart 2014
bosluk

Kaçak 22.Bölüm Son Sahne

Kaçak 22.Bölüm Son SahneKaçak 22.Bölüm Sonu Bici Nihat’ında sonu olur. İsmet Ali Topçuoğlu oğlu Burak’ın intikamını almış Bici Nihatı öldürmüştür. Böylece Kaçak Dizisinden bir karakter daha devre dışı kalmıştır

19 Mart 2014
bosluk

İsmet Topçuoğlu’ndan Güzel Bir Nasihat

İsmet Topçuoğlu'ndan Güzel Bir NasihatKaçak 18.Bölüm’de İsmet Topçuoğlu torunu ile vakit geçirmektedir. Torununa kitap okurken konu Kader inancına gelir. Topçuoğlu bu konuyu güzelce torunun anlatır. 

19 Şubat 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------