Şehrin yeni keşfi: Ispartakule

Kanal İstanbul projesinin başlangıç noktasına 3 km uzaklıkta yer alan Ispartakule’de 7 yılda 20 proje hayat buldu.

2 Mart 2015
bosluk

Konut Fiyatları Uçtu

İstanbul’un hızlı gelişen bölgeleri arasında ilk sıralarda yer alan Ispartakule’de büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Ispartakule’de yapılacak metro projesi bölgedeki ev ilanlarını son bir yılda yüzde 145 oranında arttırdı.

9 Şubat 2015
bosluk

Bizim Evler 6, Kaba inşaatı tamam

İhlas Yapı’nın dokuz ay önce Bizim Evler Gökkuşağı adıyla lanse ettiği. Bizim Evler 6’da kaba inşaat tamamlandı. Gökkuşağı renkleriyle bloklar boyanırken, Ispartakule’degörsel bir şov başladı.

17 Ocak 2015
bosluk

Neredeyse Ispartakule Başakşehir’e Bağlanacak

Ispartakule BaşakşehirGünlük hayatta karşılaştığımız bir çok eziyeti anlatırken ‘sağ eli sol kulağa götürmek’ deyimini kullanırız.
İstanbul Ispartakule’de oturanlar için bu deyim pek de yabancı değil. 2007 yılından itibaren yerleşime açılan bölgede şimdi 12 bin konutta 40 binin üzerinde insan yaşıyor.

15 Aralık 2014
bosluk

Bahçeşehir Ispartakule Prim farkı

Bahçeşehir IspartakuleProjelerde hem oturmak isteyenler hem de prim potansiyeliyle yatırımcılar özellikle Emlak Konut güvencesiyle yükselen konutlara ilgi gösteriyor.

9 Aralık 2014
bosluk

Özyurtlar Yapı Merkezi Ispartakule’de açıldı!

Özyurtlar Yapı MerkeziÖzyurtlar Yapı Merkezi, Kıraç’ta bulunan iki ayrı şubesinden sonra zincirine bir halka daha ekleyerek, Başakşehir Ispartakule Açelya sokakta yeni şubesini hizmete açtı.
Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt’un kurdelesini kestiği açılışa bölge halkının yanı sıra bölge İşadamlarının ve esnafının ilgisi de yoğun oldu.

5 Haziran 2014
bosluk

Bir İstanbul kavgası

emlak konut gyoİflas erteleme talebinde bulunan yüklenici firma Yeni Doğuş İnşaat çalışanların ödemesini yapamayınca şantiyede gerginlik yaşandı. Emlak Konut, çalışanları ve konut alıcılarını mağdur etmeyeceklerini açıkladı.

7 Nisan 2014
bosluk

Unikonut Ispartakule teslim tarihi!

unikonut ispartakule 1Unikonut projesi İstanbul’un Avrupa yakasında Avcılar ilçesine bağlı Ispartakule’de Emlak Konut GYO, TOKİ ve Yeni Doğuş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

7 Nisan 2014
bosluk

Bahçeşehir-Ispartakule Viyadüğü açılışı yapıldı

Viyadük açılışıBahçeşehir trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak olan Bahçeşehir-Boğazköy Viyadüğü’nün açılışı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği “20 Yol ve Kavşağın Açılış Töreni’’ ile birlikte yapıldı.

13 Şubat 2014
bosluk

Stüdyo 24 Ispartakule Evleri Nerede?

stüdyo24 neredeStüdyo 24 Ispartakule Evleri’nda stüdyo dairelerin peşin fiyatları 96 bin 805 liradan başlangıç gösteriyor

15 Kasım 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------