Sezgin Erdemir Kimdir?

sezgin erdemir biyografisiSezgin Erdemir 12 Ocak 1976 İstanbul doğumludur. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunudur.

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş “Ertuğrul” kadrosuna ünlü bir oyuncu daha dahil oldu. Sezgin Erdemir dizide “Sungurtekin” karakterine hayat veriyor

5 Şubat 2016
bosluk

Goncagül Sunar Kimdir?

Goncagül Sunar biyografisiGoncagül Sunar 17 Eylül 1970 İstanbul doğumlu Tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve müzisyendir. Kadıköy’deki lise hayatından sonra bir süre resim eğitimi aldı, daha sonra esas istediği şeyin oyunculuk olduğunu anlayıp o yıl açılan “Şahika Tekand Art and Acting Stüdyo” şimdiki adıyla “Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları”na başladı.

6 Aralık 2014
bosluk

Veda Yurtsever İpek Kimdir?

Veda Yurtsever İpek biyografisiVeda Yurtsever İpek 1969 yılında Bingöl doğumludur. Veda Yurtsever İpek tiyatro konusunda eğitimini Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Sonrasında oldukça çalışkan bir biçimde pek çok tiyatro oyununda rol almış ve aktif bir sanat yaşamına sahip olmuştur.

24 Ekim 2014
bosluk

Pınar Şenol Kimdir?

Pınar Şenol biyografisiPınar Şenol 1982 İstanbul doğumludur. Güldür Güldür dizisiyle tanınan Pınar Şenol, 2014 yılında “Bizum Hoca” Türk sinema filminde oynamıştır.

 

 

 

 

13 Mart 2014
bosluk

Yıldız Kültür Kimdir?

Yıldız Kültür biyografisiYıldız Kültür 31 Aralık 1944 doğumludur.  Türk Tiyatro oyuncudur. Ankara Devlet Konservatuarı’nı bitiren Yıldız Kültür Devlet Tiyatroları’nda meslek hayatına başlamıştır.

13 Ocak 2014
bosluk

‘Issız adam’ hedefi 12’den vurdu

Okçular Tekkesi Cemal Hünal550 yıl önce okçuların talim yapması için açılan ve aslına sadık kalınarak yeniden inşa edilen Okçular Tekkesi’nin tanıtımına “Issız Adam” Cemal Hünal da katıldı.

29 Mayıs 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------