Merkez İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Sanat Çalışmaları

sanat çalışmasıİstanbul Kayaşehir’de faaliyet gösteren Merkez İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü’nde sanat çalışmaları devam ediyor.

30 Aralık 2014
bosluk

Şamlar Tabiat Parkı’nda 200 bin ziyaretçi

Şamlar Tabiat Parkı ÇocuklarınBaşakşehir ilçesinin en güzel ve doğal parklarından olan Şamlar Tabiat Parkı, 2014 yaz sezonunu yoğun ilgiyle tamamladı.

Sunduğu doğal güzellikleri, konforlu ve modern hizmeti ile yaz sezonunda ailelerin ve derneklerin rağbet gösterdiği Şamlar Tabiat Parkı’ndan 2014 döneminde 200 bine yakın vatandaş faydalandı.

13 Kasım 2014
bosluk

Başakşehirli izciler Bolu’da

İzci Kampı BoluBaşakşehir Belediyesi Bilgievleri İzcilik Kulübü öğrencileri, Türkiye İzcilik Federasyonu’nun Bolu Aladağlar’da düzenlediği kış kampına katıldı.

13 Şubat 2014
bosluk

İzciler; Dedeciğim Ben Geldim Yürüyüşü

izci yürüyüşüBaşakşehir Belediyesi izcilerinin de 100 kişi ile katıldığı Çanakkale 57.Alay Milli Bilinç Kampı bu yıl da dolu dolu geçti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye İzcilik Federasyonu işbirliğiyle düzenlenen kampta izciler 23 Nisan haftası boyunca Kocadere mevkiinde kamp yaptı, birçok etkinliğe katıldı. 7 bin izcinin katılığı organizasyonda ‘57. Alay Yürüyüşü’nü gerçekleştiren izciler, Çanakkale Kara Savaşları’nda destan yazan dedelerinin yolunda yürüdü.

2 Mayıs 2013
bosluk

Başakşehirli izciler ödül aldı

izci konseriBaşakşehir Belediyesi, Bilgievi izcilik kulübü öğrencileri yapılan “İZCİ YARARLIDIR VE
DÜŞÜNCE GÜNÜ” programından ödüle doydu.

27 Şubat 2013
bosluk

izci andı Nedir?

kütüphane 1Tanrıya, vatanıma karşı vazifelerimi yerine getireceğime, izcilik türesine uyacağıma, başkalarına her zaman yardımda bulunacağıma, kendimi bedence sağlam, fikirce uyanık ve ahlakça dürüst tutmak için elimden geleni yapacağıma şerefim üzerine and içerim.

21 Mayıs 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------