Bilgievleri ‘İzci Düşünce Günü’nü Kutladı

Her yıl dünya genelinde 22 Şubat’ta kutlanan “İzci Düşünce Günü” İstanbul’daki izci kulüplerinin bir araya gelmesiyle kutlandı.

2 Mart 2015
bosluk

Merkez İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Sanat Çalışmaları

sanat çalışmasıİstanbul Kayaşehir’de faaliyet gösteren Merkez İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü’nde sanat çalışmaları devam ediyor.

30 Aralık 2014
bosluk

Başakşehirli izciler Dünya ile iletişimde

Başakşehirli izcilerBaşakşehir Belediyesi İzcileri Jota-Joti faaliyeti ile dünyanın dört bir tarafındaki izcilerle internet ve telsiz üzerinden bağlantı kurarak, yeni dostlukların kapısını araladı.

Başakşehir Belediyesi İzcileri, tüm dünyada yapılan 57. Jota (Jamboree on the air) ve 18. Joti (Jamboree on the internet) faaliyetine katıldı. Ümraniye Kent Ormanı’nda düzenlenen etkinliğe Başakşehir İzcilerini temsilen 25 izci katıldı.

23 Ekim 2014
bosluk

Başakşehirli izciler AFAD programına katıldı

izciBaşakşehir Belediyesi Bilgievi İzcilik Kulübü öğrencileri Afet ve acil durum yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından düzenlenen ‘Afete Hazır Okul Kampanyası’ tanıtım programına katıldı.

10 Mayıs 2014
bosluk

Başakşehirli izciler Bolu’da

İzci Kampı BoluBaşakşehir Belediyesi Bilgievleri İzcilik Kulübü öğrencileri, Türkiye İzcilik Federasyonu’nun Bolu Aladağlar’da düzenlediği kış kampına katıldı.

13 Şubat 2014
bosluk

Başakşehirli izciler ödül aldı

izci konseriBaşakşehir Belediyesi, Bilgievi izcilik kulübü öğrencileri yapılan “İZCİ YARARLIDIR VE
DÜŞÜNCE GÜNÜ” programından ödüle doydu.

27 Şubat 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------