Oya Unustası Kimdir?

Oya Unustası biyografisiOya Unustası 1988 yılında İstanbul doğumludur. Genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü mezunudur.
Aynı zamanda piyano çalmayı bilen oyuncu, öğrenciyken şan eğitimi de almış güzel bir sese sahiptir.

24 Ekim 2014
bosluk

Selin Şekerci İzmir çetesi Resimleri

Selin Şekerci İzmir çetesiSelin Şekerci İzmir çetesi Mira karakteri,  Ateş’i seviyordur. Komiser Zeki’nin yanında polis muhabirliği yapmaktadır.

Selami ve ortağı Ateş, Cemal’i ev sahibi ve emlakçi kılığına girerek kendilerinin olmayan bir evi satarak dolandırırlar. Birkaç yıllık ömrü kalan Cemal’in son isteği kızına ev almaktır lakin bunu başaramayınca çok üzülür.

27 Mayıs 2014
bosluk

Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci biyografisiSelin Şekerci 1 Haziran 1988 Karşıyaka, İzmir doğumlu Tiyatro, reklam ve dizi oyuncusudur. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okudu. İzmir Devlet Tiyatrosu’nu bitirdi.

26 Mayıs 2014
bosluk

Merve Sevi Kimdir?

Merve Sevi biyografisiMerve Sevi, 24 Temmuz 1987 İstanbul’da doğdu. Nişantaşı Nuri Akın Lisesi’nden mezun olmasının ardından Yeditepe Üniversitesi’ne kayıt olan Sevi, burada Tiyatro eğitimi aldı.

Henüz lisede okuduğu sırada bir oyunculuk ajansına kayıt olarak kariyerinin yönünü belirleyen Sevi, ilk olarak 2003 yılında, oynadığı reklam filmleri ile izleyiciler karşısına çıktı.

19 Nisan 2014
bosluk

Mustafa Üstündağ Kimdir?

Mustafa Üstündağ biyografisiMustafa Üstündağ 1977 Mersin doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tiyatro eğitimi alan oyuncu Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM Oyuncuları sahnelerinde görev aldı. Pervasız Tiyatro’da devam etti. Atv’de yayınlanan Yersiz Yurtsuz dizisinde Ferdi Tayfur’un oğlunu, Zincirbozan filminde ülkücü Talat’ı oynadı.

4 Mart 2014
bosluk

Lila Gürmen Kimdir?

Lila Gürmen biyografisiLila Gürmen, 1966 Ankara doğumludur. Franz-Schubert-Konservatuarı mezunu Viyana da Özel olarak Peter Thunhart’ dan şan eğitimi de bulunan Lila Gürmen 1996 Hollywood Acting Workshop “Acting on camera“L.A. atölyelerinde bulunmuş. Lila Gürmen 1989 yılından bu yana tiyatro ve sinema oyunculuğu yapmaktadır. 

16 Ocak 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------