İzmit | Baybul
     

Osman Albayrak Kimdir?

osman albayrak biyografisiOsman Albayrak 18 Ekim 1977 yılında İzmit doğumlu Türk oyuncudur. Tiyatro eğitimini AÜDTCF Oyunculuk Bölümü 2002 yılında tamamlamıştır.

3 Mart 2015
bosluk

İzmit Körfez Geçişi Köprüsü 100 TL olacak!

İzmit Körfez Geçişi Köprüsü 1İstanbul-İzmir arasını 3,5 saate indirecek Gebze- Orhangazi- İzmir Otoyolu Projesi’nin en önemli geçiş noktası olan İzmit Körfez Geçişi Köprüsü’nün inşaatı hızla devam ediyor.

252 metre yükseklikte olması planlanan köprü ayakları dün itibariyle 161 metreye ulaştı. Çalışmalarda bir aksaklık yaşanmadığı takdirde önümüzdeki yıl haziranda köprüden yürüyerek, aralıkta ise araçla geçilebilecek. 1,5 saat süren Dilovası – Altınova arasını 6 dakikaya düşürecek olan köprüden bugünkü dolar kuruna göre, yaklaşık 100 TL ödenerek geçilecek.

27 Ekim 2014
bosluk

İbrahim Çelikkol Kimdir?

İbrahim Çelikkol biyografisiİbrahim Çelikkol, 14 Şubat 1982 İzmit doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusu, eski modeldir. Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı.

2 Ekim 2014
bosluk

Erdinç Gülener Kimdir?

Erdinç Gülener biyografisiErdinç Gülener 26 Ocak 1971 İzmit doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Erdinç Gülener ilk orta ve lise eğitimini İzmit’te tamamladı. 1993 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk ana sanat dalını kazanıp 1997 yılında bu okuldan mezun oldu. Aynı yıl Devlet Tiyatrolarının açtığı sınavı kazandı ve Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olarak göreve başladı. 8 yıl sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’na atandı. Halen burada oyuncu olarak çalışmaktadır.

23 Şubat 2014
bosluk

Tuncel Kurtiz Kimdir?

Tuncel Kurtiz biyografisiTuncel Tayanç Kurtiz  1 Şubat 1936 İzmit Kocaeli  doğumlu Türk sinema ve tiyatro oyuncusu, yönetmen, yapımcı, senaristtir. Babası Selanik doğumlu bir Türk bürokratı, annesi Boşnaktır.

7 Şubat 2014
bosluk

Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

Ulaş Tuna Astepe biyografisiUlaş Tuna Astepe 1988 İzmit doğumludur. İstanbul Erkek Lisesi mezunudur. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde okuyan oyuncu, 2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti adlı filmde kostüm asistanlığı yaptı. Karadayı dizisinde, Mahir Kara ile tamamıyla zıt karakterdeki kardeş Orhan Kara rolünde oynamaktadır.

14 Ocak 2014
bosluk

Pelin Öztekin Kimdir?

Pelin Öztekin biyografisiPelin Öztekin, 1987 yılında İzmit’te doğdu. Tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızıdır. İlk ve orta okulu İstanbul Fenerbahçe’de bulunan Nurettin Teksan okulunda okuduktan sonra liseyi Fenerbahçe lisesinde tamamladı. Orta okulu bitirdikten sonra bir sene Pera Güzel Sanatlar lisesinde tiyatro eğitimi, bir dönemde Fransa da Ecole des Roches da dil eğitimi aldı.

8 Ocak 2014
bosluk

Gürkan Uygun Kimdir?

Gürkan Uygun biyografisi27 Mayıs 1974 yılında İzmit’te doğdu. Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı, 1990 yılında ise amatör tiyatroya başladı. Tatlı Kaçıklar, Affet Bizi Hocam, Böyle mi Olacaktı, Şapkadan Babam Çıktı, Deliyürek adlı dizilerde rol aldı. Fasülye adlı 35`lik sinema filminde oynadı. 7 yıl Dormen tiyatrosunda oyunculuk yaptı.

4 Ocak 2014
bosluk

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------