Begüm Birgören Hint Kumaşı klibi

Begüm Birgören Hint KumaşıBegüm Birgören’li Serhan Arslan’lı ‘Hint Kumaşı’ klibi yayında Klip de şarkı da çok güzel olmuş!

30 Ekim 2014
bosluk

Kaçak; Seni Kimler Aldı

Kaçak "Seni Kimler Aldı"Nurgül Ertan ile evlenmesine rağmen hala Serhat Hakeri’yi sevmektedir. Serhat da Nurgül’den vazgeçmiş değildir. Bu durumu Söz ve Müzik : Sezen Aksu yazmış ve söylemiş olduğu “Seni Kimler Aldı” şarkısı ile Kaçak Klibini sizler ile paylaşıyoruz

15 Nisan 2014
bosluk

Kaçak, Topçuoğlu Şiddet İmparatorluğu

Kaçak, Topçuoğlu Şiddet İmparatorluğuKaçak Mafyası, yer altı dünyasının kirli ve şiddet dolu dünyasında yer almış, Şirket lakaplı bir mafya yapılanması olan İsmet Ali Topçuoğlu imparatorluğudur. İsmet Ali Topçuoğlu bu Kirli bir o kadar da şiddet içeren dünyasının kısa bir özetidir bu klip İZLE

13 Nisan 2014
bosluk

Gürkan Uygun Kaçak Dövüş Sahneleri-2

Gürkan Uygun Kaçak Dövüş Sahneleri-2Kaçak dizisi bölümlerinden derlenen Gürkan Uygun’un sergilemiş olduğu başarılı dövüş sahneleri performansı ile göz doldurduğu klas hareketler ile dolu kaçak dövüş sahneleri izleyici tarafından zevk ile izlenmekte.

12 Nisan 2014
bosluk

Gürkan Uygun Kaçak Dövüş Sahneleri

Gürkan Uygun Kaçak Dövüş SahneleriKaçak dizisi 1.bölümden başlamak üzere Gürkan Uygun’un sergilemiş olduğu dövüş sahneleri ile göz doldurmakta. Klas hareketler ile dolu kaçak dövüş sahneleri izleyici tarafından zevk ile izlenmekte.

12 Nisan 2014
bosluk

Kimsiniz Lan Siz "Kaçak" -KLİP-

Kimsiniz Lan Siz "Kaçak" -KLİP-Son Zamanlarda tv ekranlarında 3 cesur yürek ile tanıştık. Serhat Hakeri, Dadaylı ve Doktor Nazmi. Çocuğunu kötü adamların öldürmesinden sonra kötülere savaş açan Serhat Hakeri eski arkadaşlarından ikisini de yayına alıp piyasaya çıkar.

30 Mart 2014
bosluk

Kaçak Dövüş Sahneleri -KLİP-

Kaçak Dövüş Sahneleri -KLİP-Kurtlar vadisi Memati Baş karakteri ile meşhur olan Gürkan Uygun, Kaçak dizisinde dövüş sahneleri ile artık adını duyuruyor. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde genelde silahlı sahneler ile bildiğimiz Gürkan uygun, Kaçak dizisinde dövüş sahneleri ile anılmaya başlandı.

26 Mart 2014
bosluk

Kaçak Dadaylı Komik Sahneleri -KLİP-

Kaçak Dadaylı Komik Sahneleri -KLİP-Kaçak dizisinin başrol oyuncusu Hasan Küçükçetin, bilindiği üzere dizinin komik adam rolünü oynayan bir o kadar da kaba olan Dadaylı karakterini oynamaktadır.

Bu durum diziye renk kattığı ve sempati topladığı malumdur. Dadaylı’nın bu güne kadar Kaçak dizisinde yer alan espri dolu sahnelerini özle olarak hazırlayıp bizimle paylaşan KaçakSet takipçisi arkadaşıma teşekkür ederiz.

26 Mart 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------