Çağkan Çulha Kimdir?

Çağkan Çulha biyografisiÇağkan Çulha 22 Kasım 1985 İstanbul doğumludur. Türk dizi ve reklam filmi oyuncusudur. Korkmaz Yiğit Lisesi mezunu olan Çağkan Çulha İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde eğitimini görmektedir. Çağkan Çulha ekranlarda Acemi Cadı.

20 Ekim 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Kimdir?

Yağmur Tanrısevsin biyografisiYağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 Mersin doğumlu Türk oyuncudur. Yağmur Tanrısevsin “Güneşi Beklerken” dizisinde ünlü bir ailenin duygusal krizler geçiren hassas kızı “blumia hastası” “Melis Güzel” karakterini canlandırarak tanınmıştır.

16 Eylül 2014
bosluk

Mesut Özkeçeci Kimdir?

Mesut Özkeçeci biyografisiMesut Özkeçeci 1972 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi mezunu olan Mesut Özkeçeci aslen İzmir’lidir.2012 yılında gerilim filmi olan “htr2b Dönüşüm” filminde rol almıştır.Ayrıca Muhteşem Yüzyıl dizisinde Giray han karakterini oynamıştır.

16 Eylül 2014
bosluk

Yavuz Topoyan Kimdir?

Yavuz Topoyan biyografisiYavuz Topoyan 18 Mayıs 1969 doğdu. Marmara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.1995 yılında M.Ü Fransızca Kamu Yönetimini bitirdi.
Oyunculuk çalışmalarına üniversite tiyatrosunda başladı.

16 Eylül 2014
bosluk

Ayşen Sezerel Kimdir?

Ayşen Sezerel biyografisiAyşen Sezerel 1966 İstanbul doğumludur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. İstanbul Şehir Tiyatrosu ve istanbul şehir tiyatroları’dan da ayrıca İ.B.B. Şehir Tiyatroları ve Tiyatro Karnaval da çalışmıştır.

16 Eylül 2014
bosluk

Haluk Bilginer Kimdir?

Haluk Bilginer biyografisi Haluk Bilginer 5 Haziran 1954 İzmir doğumludur. Sigortacı Tahsin Bey ile ev hanımı Bedriye Hanım’ın üç çocuğundan ortancası olarak dünyaya geldi. İzmir Türk Koleji mezunudur. Lise son sınıfta okulunun tiyatro koluna girdi ve Cahit Gürkan’ın öğrencisi oldu.

6 Haziran 2014
bosluk

Turgut Tunçalp Kimdir?

Turgut Tunçalp biyografisiTurgut Tunçalp 12 Mayıs 1976 Sakarya doğumludur. Özel Drama Tiyatro mezunudur.

Kanal D ekranlarında yayına giren “Merhamet dizisinde psikopat ruhlu, geçimsiz, parayı çok seven aynı zamanda alkolik olan “Moskof Recep” karakterini oynamıştır.

14 Mayıs 2014
bosluk

Yener Gürsoy kimdir?

Yener Gürsoy biyografisiYener Gürsoy, 1974 Aydın doğumludur. İlköğretimini burada tamamlayan Yener Gürsoy Avrupa da süresiz oturma, çalışma ve yaşama hakkına sahiptir ve devamlı yurt dışı gezileri yapmaktadır. 

27 Ocak 2014
bosluk

Serhat Yeşil Kimdir?

Serhat Yeşil biyografisiSerhat YEŞİL Eskişehir doğumludur.

Üniversite mezunu olup bir çok dizide başarılı oyun sergilemiştir. Kaçak dizisinde Ertan’ın has adamlarından biri rolünde oynamaktadır.

4 Ocak 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------