Öykü Karayel Kimdir?

Öykü Karayel biyografisiÖykü Karayel 1 Ocak 1990 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. 1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur.

25 Temmuz 2017
bosluk

Türkü Turan Kimdir?

Türkü TuranTürkü Turan, 1 Şubat 1985 Muğla’da doğmuştur. Türkü Turan, Ortakoul ve lise yıllarında tiyatro ile ilgilenmiş Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Çeşitli TV programlarında sunuculuk yapmış olan Türkü Turan, Annem, Çakıl taşları, Adını feriha koydum dizilerinde rol almıştır.

26 Nisan 2016
bosluk

Ayça Varlıer Kimdir?

Ayça Varlıer biyografisiAyça Elif Varlıer 22 Haziran 1977 yılı Ankara doğumlu Türk oyuncu ve şarkıcıdır. Ayça Varlıer, Amerika’da Hartt Scoll of Music’te müzikal sinema üzerine eğitim aldıktan sonra, Harvard Üniversitesi’nin Moskova Sanat Okulu’yla ortaklaşa yaptığı program dahilinde beş ay Moskova’da, iki yıl Boston’da kalarak oyunculuk master’ı yapmış.

21 Mart 2016
bosluk

Hatice Şendil Kaderimin Yazıldığı Gün Resimleri

Hatice Şendil Kaderimin Yazıldığı Gün fotoğraflarıBaşrollerinde Ferah Zeynep Abdullah ve Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı ‘Kurt Seyit ve Şura İstanbul’ dizisinin değiştirilen yayın günü ve saatinin yerine gelen ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisi kanalın yüzünü güldürdü. Özcan Deniz’in başrolünü oynadığı ve bölüm başı 90 bin TL’ye anlaştığı dizi ilk bölümüyle hem sosyal medyada, hem de reytinglerde üst sıraya yerleşmeyi başardı.

10 Kasım 2015
bosluk

Asena Tuğal Kimdir?

Asena Tuğal biyografisiAsena Tuğal 1984 yılı İstanbul doğumlu Türk kadını televizyon gazetecisi ve aktristir. O sunulan TGRT, Kanal D ve Show TV’de Türkiye’de ve üzerinde Rai Uno in Italy altı yıl perde arkasında geçirdikten sonra.

2006 yılında, Tuğal 3. koşucu yukarı seçildi Miss Turkey güzellik yarışmasında. O, 2006 katılmaya gitti Bayan Uluslararası o “Miss Gülümseme” ödülünü kazandı yarışmasında,.

19 Eylül 2015
bosluk

Demet Sevim Kimdir?

Demet Sevim Kimdir? Demet Sevim Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Mezunudur. Almış olduğu eğitimler sırasıyla söyledir:

16 Eylül 2015
bosluk

Evrim Solmaz Kimdir

Evrim Solmaz biyografisiEvrim Solmaz 27 Ağustos 1972 Ankara doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.

Kariyerine 1990 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde başladı. Dört yıllık eğitiminin ardından 1994 yılında İstanbul’a yerleşen oyuncu, burada Beşiktaş Kültür Merkezi’nde “Otogargara” adlı Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı müzikli oyunla profesyonelliğe adım attı .

12 Eylül 2015
bosluk

Çağlar Bade Türe Kimdir?

Çağlar Bade Türe biyografiÇağlar Bade Türe 1985 yılı İstanbul doğumludur. Kurtlar Vadisi Pusu ve Zengin Kız fakir Oğlan dizilerinde rol almış olan güzel oyuncu TV8’de yayınlanmaya başlayan Hom Ofis dizisinde Arzu karakterini oynamıştır.

18 Aralık 2014
bosluk

Özge Özpirinçci Kimdir?

Özge Özpirinçci biyografiÖzge Özpirinçci  1 Nisan 1986 yılı İstanbul doğumlu Türk reklam ve dizi oyuncusudur. İlkokul ve ortaokulu İstanbulda okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde okudu.

16 Aralık 2014
bosluk

Hülya Darcan Kimdir?

Hülya Darcan biyografisiHülya Darcan  27 Nisan 1951 İzmir doğumlu Türk oyuncudur. Lise mezunudur. 1967 yılında henüz 16 yaşındayken dönemin ünlü dergilerinden Ses Mecmuası Kapak Yıldızı yarışmasında 3. oldu.

16 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------