Zerrin Sümer Kimdir?

Zerrin Sümer biyografisiZerrin Sümer 1945 İzmir doğumludur.  İlkokul ve ortaokulu İzmir Bergama’da okudu. Ortaokul yıllarında Bergama Halk Eğitim Merkezi’nde sahneye çıkarak Tiyatro hayatına başladı. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Konservatuarın son senesinde Devlet Tiyatrosu’nda profesyonelliğe adım attı.

3 Haziran 2014
bosluk

Deniz Çakır Kimdir?

Deniz Çakır biyografisiDeniz Çakır 31 Aralık 1982 Ankara doğumludur. Türk oyuncu. İlk televizyon deneyimi olan Kadın İsterse deki Alev rolüyle tanındı. Ama asıl çıkışını Yaprak Dökümü adlı dizideki Ferhunde karakteriyle yapmıştır.

Deniz Çakır, 31 Aralık 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Kendisi Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrancı Süper Lisesi’nde okumuştur.

7 Şubat 2014
bosluk

Vildan Atasever Kimdir?

Vildan Atasever biyografisiVildan Atasever 1981’de Bursa doğumlu  Türk, dizi ve sinema oyuncusudur. Beş çocuklu Erzurumlu bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Bahçelievler Gürsoy Koleji’nde, Lise öğrenimini Cihangir Koleji’nde tamamladı.

23 Aralık 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------