Taksim Camii’nin temeli atıldı

Taksim Camii'nin temeli atıldıTaksim Meydanı’nda yapılacak olan caminin temeli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın katılımıyla düzenlenen törenle atıldı.

17 Şubat 2017
bosluk

İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Toplantısı Yapıldı

Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen İstanbul Kentsel Dönüşüm Master Planı konulu toplantıda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Kentsel Dönüşüm Projeleri için yaptığı yeni yasal düzenlemeler görüşüldü.

23 Ocak 2017
bosluk

Darbe girişiminde 17 İBB çalışanını kaybettik

kadir topbaş açıkladıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 17 belediye çalışanının olaylarda şehit olduğunu açıkladı.

Darbeci çetelerin itfaiyeyi basıp iş yaptırmadığını belirten Kadir Topbaş, “Bu nasıl bir akıl tutulması böyle! İşgal kuvvetleri olsa bunu yapmaz.” dedi.
17 Temmuz 2016
bosluk

Kadir Topbaş: İstanbul’a 6 yeni otogar

kadir topbaş otogarŞile’de bulunan Yeryüzü Doğal Ürünler Pazarı’nı ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, gazetecilerin Kurbağalıdere ve Taksim Meydan düzenlemesine ilişkin sorularını yanıtladı.

7 Eylül 2015
bosluk

Levent-Hisarüstü arası metroyla 6 dakika

Levent Hisarüstü metro hattıLevent’ten Hisarüstü’ne 6 dakikada ulaşılmasını sağlayacak mino metro hattı dün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı törenle açıldı.

21 Nisan 2015
bosluk

Kanal İstanbul’da yetki Kadir Topbaş’ın

Kanal İstanbul ve kurulacak ‘yeni şehrin’ inşaası için üst ölçekten alt ölçeğe kadar tüm imar planlarıtüm imar planları İBB tarafından hazırlanacak

16 Şubat 2015
bosluk

Davutoğlu; yeni havalimanı alanını inceledi

Başbakan Ahmet Davutoğlu inşaat çalışmaları devam eden İstanbul’un yeni havalimanında incelemelerde bulundu…”Burası orman alanının havalimanına dönüşümü değildir” diyen Başbakan, ekolojik dengenin korunacağını söyledi.

14 Şubat 2015
bosluk

İBB’den 134 TIR Suriyeliler için

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığının başlattığı ‘Üşüyorum Yardım Edin’ kampanyasında toplanan yardımlar Maltepe Miting Alanı’nda düzenlenen törenle yola çıktı.

11 Ocak 2015
bosluk

Kabataş’ın metro ihalesi bu ay yapılacak

Kabataş’ı Mecidiyeköy’e bağlayacak 6,5 kilometrelik yeni hattın ihalesinin bu ay içinde yapılması planlanıyor

9 Ocak 2015
bosluk

İnovasyon dünyası İstanbul’da buluştu

İnovasyon dünyasıDünya’da ve Türkiye’de fark oluşturan uluslararası profesyonelleri, sanayicileri, akademisyenleri ve üniversite öğrencilerini İstanbul’da bir araya getiren “Türkiye İnovasyon Haftası 2014 İstanbul” başladı.

8 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------