Hülya Darcan Kimdir?

Hülya Darcan biyografisiHülya Darcan  27 Nisan 1951 İzmir doğumlu Türk oyuncudur. Lise mezunudur. 1967 yılında henüz 16 yaşındayken dönemin ünlü dergilerinden Ses Mecmuası Kapak Yıldızı yarışmasında 3. oldu.

16 Aralık 2014
bosluk

Neslihan Atagül Kimdir?

Neslihan Atagül biyografisiNeslihan Atagül 20 Ağustos 1992 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Annesi Beyaz Rus, babası Çerkes kökenlidir.

Henüz 8 yaşındayken oyuncu olmayı kafasına koymuş. 13 yaşına geldiğinde Neşe Erberk‘in sahibi olduğu Erberk Ajans’ın numarasını bulup adresini almış ve annesiyle gidip kaydını yaptırmış. Bir ay sonra da bir reklam filminde oynamış.

22 Kasım 2014
bosluk

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir?

Hazal Filiz Küçükköse biyografisiHazal Filiz Küçükköse 1988 yılı Mersin doğumludur. Ankara’da lise öğrenimini bitirdikten sonra Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünü 3. sınıfa kadar okudu.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA bölümünde lisansı yapmıştır.

7 Kasım 2014
bosluk

Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir?

Tuğçe Kurşunoğlu biyografisiTuğçe Kurşunoğlu, 1992 yılında Bursa’da doğdu. Tuğçe Kurşunoğlu, Üniversite eğitimini Reklamcılık bölümünü okuyarak tamamladı. Daha sonrasında ise oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır.

27 Eylül 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Kimdir?

Yağmur Tanrısevsin biyografisiYağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 Mersin doğumlu Türk oyuncudur. Yağmur Tanrısevsin “Güneşi Beklerken” dizisinde ünlü bir ailenin duygusal krizler geçiren hassas kızı “blumia hastası” “Melis Güzel” karakterini canlandırarak tanınmıştır.

16 Eylül 2014
bosluk

Görkem Sevindik Kimdir?

Görkem Sevindik biyografisiGörkem Sevindik 17 Ekim 1986 Adana doğumludur.Eğitim öğretim hayatını burada tamamlayan Görkem Sevindik’in en büyük hayali ise oyuncu olmaktı. Sinema ve tiyatroculuk için içerisinde inanılmaz bir sevgi besleyen Görkem çok disiplinli ve çok çalışkan birisiydi ve idealleri vardı bu ideallerinin peşinden koşarak istanbul’un yolunu tuttu ve burada çabalamaya uğraşmaya başladı. Ardından Görkem Sevindik msm ye katıldı.

25 Şubat 2014
bosluk

Ezgi Eyüboğlu Kimdir?

Ezgi Eyüboğlu biyografisiEzgi Eyüboğlu 15 Haziran 1988 Ankara doğumludur. İlk öğreniminin ardından kazandığı sınavla Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarına girip eğitimine devam eden Ezgi Eyüboğlu, iki yıl sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarına geçiş yaparak, bu okulda klasik bale bölümünü bitirdi.

7 Şubat 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------