Öykü Karayel Kimdir?

Öykü Karayel biyografisiÖykü Karayel 1 Ocak 1990 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. 1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur.

25 Temmuz 2017
bosluk

Tuvana Türkay Kara Para Aşk dizisinden Ayrılıyor

Tuvana Türkay Kara Para Aşk Başrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Öykü Karayel ve Erkan Can’ın paylaştığı Kara Para Aşk dizisinde önümüzdeki hafta ayrılık yaşanacak.

ATV’nin sevilen dizisi Kara Para Aşk’ta bu hafta ayrılık yaşanacak. Ay Yapım imzalı ve başrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Öykü Karayel ve Erkan Can’ın paylaştığı ve Sema Ergenekon-Eylem Canpolat ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı Kara Para Aşk dizisinde önümüzdeki hafta ayrılık yaşanacak.

22 Aralık 2014
bosluk

Tuvana Türkay Kimdir?

Tuvana Türkay biyografisiTuvana Türkay 3 Ekim 1990 İstanbul doğumludur. İstanbul Üsküdar’da dünyaya gelen  Tuvana Türkay baba tarafı Bulgaristan göçmeni anne tarafı Kırım Türklerinden yani melez sayılabilir. Güneş Koleji mezunu olan Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo TV-Sinema Bölümü’nü okumaktadır. 9 yaşında oyunculuğa başlayan Türkay, Kent Şeker ,Türk Telekom ,Only Ped ,Akbank , Ayyıldız GSM , Coca Cola gibi bir çok ünlü markanın reklam yüzü oldu.

1 Mart 2014
bosluk

Nebahat Çehre Kara Para Aşk Resimleri

Nebahat Çehre Kara Para AşkNebahat Çehre Kara Para Aşk Dizisi Oyuncularından Zerrin Denizer karakterini oynamaktadır.  

Zerrin Denizer 60 yaşında 3 çocuklu bir annedir. 

Ahmet’in karısıdır ve Aslı, Elif ve Nilüfer’in isimli 3 tane kızı bulunmaktadır. 

 

1 Mart 2014
bosluk

İlkin Tüfekçi Kara Para Aşk Resimleri

İlkin Tüfekçi Kara Para Aşkİlkin Tüfekçi Kara Para Aşk Dizisi Pelin Serter karakterini oynayacak. Pelin Serter bir komiseri canlandırmaktadır.

İlkin Tüfekçi, Pelin Serter 25 yaşlarında Emniyet Müdürlüğünde komiser olarak çalışmaktadır.

1 Mart 2014
bosluk

Aytaç Arman Kimdir?

Aytaç Arman biyografisiAytaç Arman 22 Haziran 1949 Adana doğumlu Sinema ve dizi oyuncusudur. Gerçek adı Veysel İnce’dir. Erkek sanat Enstitüsü’nü bitirdi. Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi’nde okurken; 1969’da Ekstra Ekspres gazetesinin açtığı şikeli artist yarışmasında(yarışmanın birincileri önceden belirlenmişti)erkek adaylar arasında 2. seçildi.

1 Mart 2014
bosluk

Damla Colbay Kimdir?

Damla Colbay biyografisiDamla Colbay 1992 İzmir doğumludur. Henüz tv ekranların da ilk dizisi Kara Para Aşk dizisidir. Buna rağmen çok gelecek vaat eden bir oyuncudur. Doğma ve büyüme İzmirli, olan tiyatro ve oyuncu hayalinde ki en büyük mesleğe bu kadar yaklaşmanın da mutluluğunu ayrıca yaşıyor.

1 Mart 2014
bosluk

Saygın Soysal Kimdir?

Saygın Soysal biyografisiSaygın Soysal  21 Mayıs 1982 Ankara doğumlu Türk sinema ve dizi film oyuncusudur.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda okudu. Güz Yangını, Kırık Kanatlar ve Hatırla Sevgili gibi Televizyon dizilerinde oynadı. “Asi” adlı TV dizisinde rol aldı. 2009 yılında Bu Kalp Seni Unutur Mu? çalışmasında yer aldı. Bir sonraki projesi ‘Türkan’ dizisindeki Ali rolüdür.

1 Mart 2014
bosluk

Burak Tamdoğan Kimdir?

Burak Tamdoğan biyografisiBurak Tamdoğan 1971 Ankara doğumludur. 1989 – 1996 yılında O.D.T.Ü Psikoloji Bölümü Okudu ve 1996 – 2001 Yılında Ankara Üniversitesi D.T.C.Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Birçok Tv çalışmalarında ve Tiyatro Oyunlarında bulundu, bunun yani sıra birçok Tiyatro Oyunlarını da yönetti. Profesyonel olarak Senaryo ve Oyun yazarlığı ve eğitmenlik yaptı.

28 Şubat 2014
bosluk

Emre Kızılırmak Kimdir?

Emre Kızılırmak biyografisiEmre Kızılırmak 1985 İstanbul’da doğumludur. Şöhreti podyumlarda yakalayan ve oyunculuk konusunda ciddi atılımlar yapan Emre Kızılırmak 2005 yılında Neşe Erberk Ajansın Yeni Yüzler Arıyoruz projesinde Tesadüfen Eskişehir’de keşfedildi. Daha sonra 2007 Best Model of The World yarışmasında 2. olan Emre Kızlırmak, Güney Kore’de düzenlenen Manhunt International Contest 2008′de Türkiye’’yi temsil etti.Bu yarımada “Dünya’nın en iyi Podyum Mankeni” seçildi. Ama kendisini, bu yarışmada üzen bir olay vardı.

28 Şubat 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------