Ayça Varlıer Kimdir?

Ayça Varlıer biyografisiAyça Elif Varlıer 22 Haziran 1977 yılı Ankara doğumlu Türk oyuncu ve şarkıcıdır. Ayça Varlıer, Amerika’da Hartt Scoll of Music’te müzikal sinema üzerine eğitim aldıktan sonra, Harvard Üniversitesi’nin Moskova Sanat Okulu’yla ortaklaşa yaptığı program dahilinde beş ay Moskova’da, iki yıl Boston’da kalarak oyunculuk master’ı yapmış.

21 Mart 2016
bosluk

Zerrin Sümer Kimdir?

Zerrin Sümer biyografisiZerrin Sümer 1945 İzmir doğumludur.  İlkokul ve ortaokulu İzmir Bergama’da okudu. Ortaokul yıllarında Bergama Halk Eğitim Merkezi’nde sahneye çıkarak Tiyatro hayatına başladı. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Konservatuarın son senesinde Devlet Tiyatrosu’nda profesyonelliğe adım attı.

3 Haziran 2014
bosluk

Tahsin Taşkın Kimdir?

Tahsin Taşkın biyografisiTahsin Taşkın 3 Şubat 1966 Trabzon doğumludur. Tiyatro ile ilgili herhangi bir eğitim almayan Taşkın’ın yeteneği doğuştan gelmektedir. Samsun’da gençliğinde bir ara pazarcılık yaptı.

Küçüklüğünden beri taklit yeteneği olan Tahsin Taşkın, aile mesleği ticarete devam ederken önce özel bir radyoda program yapmaya başlamış. Daha sonra aynı grubun televizyonuna başvurmuş. Bir yıl kadar canlı televizyon programı yaptıktan sonra “Ayrılsak da beraberiz”, “Arka Sıradakiler”, “Papatyam” gibi dizilerinde oynadı.

13 Mart 2014
bosluk

Barış Falay Kimdir?

Barış Falay biyografisiBarış Falay 9 Nisan 1972 Balıkesir doğumludur. Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Babası memur olduğu için çocukluğu farklı şehirlerde geçmiş. Trakya’dan Diyarbakır’a kadar dolaşmış. Boşnak göçmeni olan Barış Falay, İlkokul üçüncü sınıfta Ankara’ya gelmişler ve ilkokulu, ortaokulu, liseyi hep Ankara’da okumuştur.

1 Şubat 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------