Toki Kayaşehir Hak Sahipleri Artık Sessiz Kalmayacak

Toki kayabaşı konutlarıToki Kayaşehir hak sahipleri site yönetimlerinin ilgisizliklerine karşı artık sessiz kalmamaya karar vermiş görünüyorlar.

28 Ocak 2017
bosluk

Toki Toplu Yapı Yönetim Planı Nedir?

Toki Toplu Yapı Yönetim Planı Nedir?Toki Konutlarında bildiğiniz üzere site yönetimi Toki iştiraki olan Emlak Yönetim AŞ. ye bırakılmış durumda.

10 Ocak 2017
bosluk

Toki Kayaşehir Sarmaşıklar ile Yeşillenecek

sarmaşıklı duvarKayaşehir Emlak yönetim 15.bölge site yönetimi Kayaşehir’in boş duvarlarının görüntüsünü güzelleştirmek için sarmaşık projesi geliştirdi.

Sitem yönetimi boş duvarların yeşillenmesi için doğal bir yol ile geliştirmiş olduğu sarmaşık projesi başarılı olmasını umut ediyoruz.

12 Mayıs 2016
bosluk

Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu

Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç SorunuKayaşehir 9.Bölge’de oturan bir Kayaşehir Sakini 9.Bölge Emlak Yönetimi ile yaşamış olduğu bir sorunu bizlere mail yolu ile aktardı.

Sizden Gelenler konu başlığında yayınlanması rica etti. Kayaşehir’in sesi olmaya çalışan kayasehiristanbul.net konut sakinlerinin sorunlarına yer verdiği  Sizden Gelenler bölümünde bu soruna yer veriyoruz.

9.Bölge Emlak Yönetimi sorunu zaten bilmektedir. Mail sahibinin kimliği taraflarca bilinmektedir. Bizler hedef göstermeme adına prensip olarak sorunları iletenlerin kimliklerini açıklamıyoruz.

Bize Ulaşmak İçin: MAİL: info@kayasehiristanbul.net veya İLETİŞİM

6 Kasım 2014
bosluk

Kayaşehir 3.Futbol Turnuvası Sonuçlandı

turnava kayaşehirKayaşehir’de 16 bölgenin katılımı ile yaklaşık iki aydır devam eden Futbol Turnuvası 224 sporcu 60 müsabaka gerçekleştirdi.

Haftasonu oynanan İncispor (15.Bölge) ve Zümrütspor (9.Bölge) arasında oynan yarıfinal maçını Zümrütspor 8-3 kazanarak 3.oldu. Firuzespor (7.bölge) ve Akikspor (1.bölge) arasında oynanan final maçında 4-4 berabere kalan takımlar uzatmalarda da skoru korumuş ve maç penaltılara gitmiştir. Penaltılarda Firuzespor’un 12-11 kazandığı maç ile Firuzespor şampiyonluğunu ilan etti.

24 Haziran 2013
bosluk

Kayaşehir Sular Vadisinde Kaynak Suyu Çıktı

su deposu kayaşehirKayaşehir 16. bölge sular vadisi sınırında, kaynak suyu bulundu. Edindiğimiz bilgiye yöre Kayabaşı yöre halkı bu suyun varlığından daha önceleri haberdardılar.

22 Haziran 2013
bosluk

Çanakkale’ye Ziyaret programı Kayaşehir’den başladı

Çanakkale’ye ZiyaretBaşak şehir Belediyesinin organizasyonuyla Başak şehir genelinde düzenlenen Çanakkale’ye Ziyaret programları Kayaşehir’den başladı.

Her yıl Belediyenin düzenlediği programa bu yıl Kayaşehir site yönetimlerinin organizasyonu ile 2000 site sakinimiz Çanakkale’ye gönderildi. Daha önce Çanakkale’ye hiç gitmemiş veya bir kez daha görmek isteyen site sakinlerimiz Çanakkale’nin manevi ruhunu yeniden yaşadıklarını belirttiler.

9 Haziran 2013
bosluk

Kayaşehir’de site aidatlarına %10 zam geldi

aidat belgesiKayaşehir’de Emlak Yönetim a.ş.  site aidatlarına Mayıs ayından geçerli olmak üzere ortalama %10 civarlarına tekabül eden bir zam gelmesini planlıyor.

Kayaşehir’de Emlak Yönetim’i mevcut aidat ile giderlerin karşılanmadığı, aidatları ancak %70 ‘ını toplayabildiklerini ve mevcut nakit bütçeyle giderlerin karşılanmadığını ifade ederek zam yapmak zorunda olduklarını bildirdiler

3 Mayıs 2013
bosluk

Kayaşehir Fatura Sorunu Kanal D Ekranlarında

Kayaşehir Fatura SorunuKayaşehir İstanbul Toki konutlarında site yönetimlerinin göndermiş olduğu faturalar vatandaşın tahammülünü taşırdı.

Kayaşehir’lileri daha da sinirlendiren şey yetkililerin bir şey yapmaması,  sorunları görmezden gelmeleri.

 

23 Ocak 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------