Kerem Bürsin ile Leyla Lydia Tuğutlu zirvede başladı!

Ay Yapım’ın yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek, dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle ratinglerde AB grubunda 6.59 izlenme oranıyla birinci oldu.

5 Ocak 2017
bosluk

Kerem Bürsin’in yeni partneri Ayça Ayşin Turan

Kerem Bürsin Ayça Ayşin TuranKerem Bürsin’den yeni bir dizi sürprizi. Genç yetenek, eylül ayında Ayça Ayşin Turan’la kamera karşısına geçecek.

20 Mayıs 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’e Aşk Hayatı Soruldu

Yağmur Tanrısevsin Avon kadın ÖdülleriElele ile Avon Kadın Ödülleri 2014 gecesi düzenlendi. Kadınlar her daim ödüle layıktır. Dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir..

Gecede Yağmur Tanrısevsin ödül alan güzel kadınlar arasında idi. Bir ara kendisine uzatılan mikrofonda  Yağmur Tanrısevsin aşk hayatı ile sorular yöneltildi.

17 Mart 2015
bosluk

Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin ilişkisinde iyileşme

Kerem Bursin Yağmur TanrısevsinKerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin çiftinden sevindirici haber geldi.
Peki Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin çiftinin çok konuşulan aşkında neler yaşanıyor. İşte Kerem Bursin’in aldığı o karar; Güneş’in haberine göre Güneşi Beklerken dizisinin setinde başlayan 1 yıllık ilişkileri geçen günlerde biten Yağmur Tanrısevsin ile Kerem Bürsin çifti için barış kapıda.

5 Aralık 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin ile Kerem Bursin Aşkı Neden Bitti

Yağmur Tanrısevsin Özel HayatıUzun süredir Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşamayan Kerem Bursin’in çok konuşulan aşkları neden bitti.
Güneşi Beklerken’ dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kerem Bürsin ile Yağmur Tanrısevsin Güneşi Beklerken dizisinin final yapmasından sonra Tanrısevsin ‘Kaçak dizisinde Kerem Bürsin de ‘Unutursam Fısılda’ ve ‘Şeref Meselesi’ ile zamanını geçirmeye başlayınca ikili bir araya gelemez oldu.

18 Kasım 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’den Yalanlama

Yağmur Tanrısevsin YalanladıYağmur Tanrısevsin basınca kendisi hakkında çıkan yalan haber üzerine açıklama yaptı.

Bir basın yayın kuruşunun kendisi hakkında Marmara Üniversitesi güzel sanatlar bölümündeki çalışma hakkında aslı astarı olmayacak şekilde açıklama yapılmış olması Yağmur Tanrısevsin’i akademik açıdan zor durumda bırakmıştır.

17 Kasım 2014
bosluk

Kerem Bürsin ve Yağmur Tanrısevsin Aşkı Bitti

Kerem Bürsin Yağmur TanrısevsinTürkiye’de özellikle bekar oyuncular beraber oynadıkları dizi müddetince aşk yaşadığı iddia edilir.
Veya dizi dönemince beraber yaşarlar. Ancak dizi bitince sudan bir sebep bulunur ve ayrılık yaşanır. Bunu hem oyuncuyu hem de diziyi gündemde tutmak için yanı reklam için yapıldığı bilinmektedir. Tabi ki istisnaları ayırmak gerekir.

15 Kasım 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin, Nişanlandı mı?

Yağmur Tanrısevsin Özel HayatıGenç kızların gözdesi Yağmur Tanrısevsin erkek arkadaşı yakışıklı oyuncu Kerem Bursin, önceki gün City’s alışveriş merkezinden çıkıp bir erkek arkadaşı ile kafeye geçip öğle yemeği yedi.

Çıkışta gazetecilere selam veren oyuncu yeni çektikleri filmin bittiğini ve olumlu tepkiler aldığını söyledi.

Parmağındaki yüzü soran ve “Nişanlandınız mı?” diyen gazetecilere “Yok canım bu yüzüğü ablam hediye etti, ben de hangi parmağıma takacağımı bilemedim o parmağıma oldu ben de oraya taktım” dedi.

10 Kasım 2014
bosluk

Güneşi Beklerken; Sessiz Sinema

Güneşi Beklerken dizisiGüneşi Beklerken, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, başrollerini Hande Doğandemir, Kerem Bürsin ,Yağmur Tanrısevsin, İsmail Ege Şaşmaz, Ozan Osmanpaşaoğlu’nun paylaştığı televizyon dizisi bitti.

1 Kasım 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’i Kıskançlık mı Sardı?

yağmur bursi aşkGüneşi Beklerken dizisinde tanışarak birbirlerine aşık olan çift Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin iyi zamanlar geçiriyor denemez.

Güneşi Beklerken adlı dizide üne kavuşan Kerem bursin yeni bir diziyle ekranlara dönebilir.
Şeref Meselesi dizisinde Yasemin Allen ile başrolde beraber rol alacak olan Kerem bursin ve sevgilisi Yağmur Tanrısevsin arasında kışkançlık yaşanıyor.

30 Ekim 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------