Kerem Bürsin’in yeni partneri Ayça Ayşin Turan

Kerem Bürsin Ayça Ayşin TuranKerem Bürsin’den yeni bir dizi sürprizi. Genç yetenek, eylül ayında Ayça Ayşin Turan’la kamera karşısına geçecek.

20 Mayıs 2015
bosluk

Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin ilişkisinde iyileşme

Kerem Bursin Yağmur TanrısevsinKerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin çiftinden sevindirici haber geldi.
Peki Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin çiftinin çok konuşulan aşkında neler yaşanıyor. İşte Kerem Bursin’in aldığı o karar; Güneş’in haberine göre Güneşi Beklerken dizisinin setinde başlayan 1 yıllık ilişkileri geçen günlerde biten Yağmur Tanrısevsin ile Kerem Bürsin çifti için barış kapıda.

5 Aralık 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’den Yalanlama

Yağmur Tanrısevsin YalanladıYağmur Tanrısevsin basınca kendisi hakkında çıkan yalan haber üzerine açıklama yaptı.

Bir basın yayın kuruşunun kendisi hakkında Marmara Üniversitesi güzel sanatlar bölümündeki çalışma hakkında aslı astarı olmayacak şekilde açıklama yapılmış olması Yağmur Tanrısevsin’i akademik açıdan zor durumda bırakmıştır.

17 Kasım 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin, Nişanlandı mı?

Yağmur Tanrısevsin Özel HayatıGenç kızların gözdesi Yağmur Tanrısevsin erkek arkadaşı yakışıklı oyuncu Kerem Bursin, önceki gün City’s alışveriş merkezinden çıkıp bir erkek arkadaşı ile kafeye geçip öğle yemeği yedi.

Çıkışta gazetecilere selam veren oyuncu yeni çektikleri filmin bittiğini ve olumlu tepkiler aldığını söyledi.

Parmağındaki yüzü soran ve “Nişanlandınız mı?” diyen gazetecilere “Yok canım bu yüzüğü ablam hediye etti, ben de hangi parmağıma takacağımı bilemedim o parmağıma oldu ben de oraya taktım” dedi.

10 Kasım 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------