Kayaşehir, Başakşehir’e Ne Kattı?

kayaşehirİstanbul Büyükşehir Belediyesinin şirketlerinden biri olan Kiptaş, 1995 yılında şu anki Kiptaş Başakşehir Konutlarının bulunduğu yerde, başlamış olduğu konut inşaatları ile bölgede şehirleşmeye başlamıştır. Kiptaş Başakşehir 1.etap, 2.etap, 3.etap, 4 etap ve 5. etap derken diğer konutlarda bunları takip etmiştir.

7 Eylül 2017
bosluk

Vatandaşın alım gücüne göre konut yapılmalı!

Toki Konut SatışEmlak GYO’ nun başlatmış olduğu 240 ay vadeli konut satışları ev alacak vatandaşları umutlandırdı.

16 Şubat 2017
bosluk

KİPTAŞ Pendik’te Konut Yapacak!

Pendik’te Tem bağlantı yolu üzerindeki Malazlar Kibrit Fabrikası arazi üzerinde Kiptaş konutları yükselecek.

24 Ocak 2017
bosluk

3. Havalimanı için konut atağı

3Üçüncü havalimanının faaliyete geçmesiyle birlikte havacılık sektörü için konut ihtiyacı doğacak. Sektör çalışanlarının konut ihtiyacını gidermek için kollar sıvandı.

8 Ocak 2017
bosluk

KİPTAŞ’tan Başakşehir’e 600 yeni konut projesi

Kiptaş Başakşehir Hoşdere’de 600 konutluk yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. İşte Kiptaş Başakşehir Konutları’nın detayları

5 Mart 2015
bosluk

Başakşehir 4.Etap Sakinlerinin Sabrı Taştı

Başakşehir 4.Etap sakinlerinin başı Boğaziçi Konut ile belada. Bu pazar (18.01.2015) saat 13.00 da İstanbul Çarşı’dan Piramit çarşıya kadar protesto yürüyüşü yaparak seslerini duyurmak isteyecekler.

17 Ocak 2015
bosluk

The İstanbul Veliefendi Konutlar Satışları

The İstanbul Veliefendi konutları projesiThe İstanbul Veliefendi’, KİPTAŞ tarafından, inşaat sektörünün öncü firması YDA Group ve Kuruluş İnşaat ortaklığında Veliefendi’de, Koç Holding’e ait arsa üzerinde inşa edilen ”The Istanbul Veliefendi” ‘de son daireler satışa çıkarıldı.

27 Aralık 2014
bosluk

Bahçeşehir’e ‘Vaditepe‘ Mahallesi

Kiptaş VaditepeKİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği 4 bin konutluk dev projesi Vaditepe Bahçeşehir’de fiyatlar 302 bin 125 TL’den başlıyor. İnşaatın devam ettiği Vaditepe projesinin örnek dairesi de ziyarete açıldı.

Bugüne kadar 70 bini aşkın nitelikli konut hayata geçiren KİPTAŞ’ın en yeni projesi Vaditepe Bahçeşehir’de inşaat devam ederken, kalan son dairelerde de 302 bin 125 TL’den başlayan fiyatlarla satışlar da sürüyor.

22 Kasım 2014
bosluk

KİPTAŞ Vaditepe evleri kampanyalı satışlar

kiptaş vaditepeVaditepe Bahçeşehir’in örnek dairesi ziyarete açıldı KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği 4 bin konutluk dev projesi Vaditepe Bahçeşehir’de 302.125 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışlar devam ediyor.
İnşaatın hızla sürdüğü, Vaditepe projesinin örnek dairesi ziyarete açıldı.

27 Ekim 2014
bosluk

Vaditepe konut projesinde son durum

kiptaş vaditepeKİPTAŞ tarafından İstanbul Bahçeşehir bölgesinde hayata geçirilen Vaditepe konut projesi kapsamında örnek daireler görücüye çıktı.

Bahçeşehir’de KİPTAŞ tarafından inşaa edilen Vaditepe projesinde örnek daireler ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu. İnşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği Vaditepe konut projesinden ev sahibi olan veya yeni olacaklar için örnek daireler hazırlandı.

9 Ekim 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------