Kiralık Aşk | Baybul
     

Leyla Lydia Tugutlu Kiralık Aşk Resimleri

Leyla Lydia Tugutlu Kiralık AşkLeyla Lydia Tugutlu Kiralık Aşk İz karakteri ile dizinin hayranlarının gönlünde taht kurdu.

23 Mayıs 2017
bosluk

Müjde Uzman ‘Kiralık Aşk’a transfer oldu

Müjde Uzman Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ geçen sezonun en çok dizilerinden biriydi. Dizide Meryem’le evli ve iki çocuk babası Hızır’ın sevgilisi Nazlı karakterine Müjde Uzman hayat vermişti.

6 Ağustos 2016
bosluk

Sinem Öztürk Kiralık Aşk Resimleri

Sinem Öztürk Kiralık AşkSinem Öztürk Kiralık Aşk Yasemin Kayalar Resimleri, Sinem Öztürk Yasemin Kayalar karakteri için ne dedi:”Sevgi ve nefret çok güçlü duygular.

23 Mayıs 2016
bosluk

Barış Arduç Kiralık Aşk Resimleri

Barış Arduç Kiralık AşkBarış Arduç Kiralık Aşk Ömer İplikçi karakteri; Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder.

Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer’i kendisine aşık etmek zorundadır.

23 Mayıs 2016
bosluk

Elçin Sangu Kiralık Aşk Resimleri

Elçin Sangu Kiralık AşakElçin Sangu – Defne Topal Karakteri ; Tarzı ve güzelliğiyle seyircinin kalbinde taht kuran Defne karakterinin saf, deli dolu ve enerjik bir genç kız karakteri. Kiralık Aşk’ın ilk bölümünde onu kabarık saçları, boy friend jean’leri ve ekose gömlekleri ile tanıdık. Tarzı bölümlerle birlikte ilerledi ve onu dizilerin en şık ismi olmaya kadar taşıdı.

23 Mayıs 2016
bosluk

Barış Arduç’tan Çapkınlık Haberlerine Tepki

Barış ArduçBarış Arduç hakkında çıkan ‘çapkınlık’ haberlerine açıklama getirdi. Arduç hakkında çıkan bu tarz haberler için hukuki yollara başvuracağını söyledi.

7 Mayıs 2016
bosluk

Salih Bademci Kimdir?

Salih Bademci biyografisiSalih Bademci 15 Ağustos 1984 İzmir doğumlu Türk oyuncudur. Bornova Anadolu Lisesi mezunudur.

Serdar Akar’ın Barda filminde ve yine Serdar Akar’ın yapımcılığını üstlendiği Elveda Rumeli dizisinde rol almış olup, şu anda Kanal D’de yayınlanan Zeytin Tepesi dizisinde Akın karakterini canlandırmaktadır.

5 Haziran 2014
bosluk

Elçin Sangu Kimdir?

Elçin Sangu biyografisiElçin Sangu, 11 Temmuz 1988 İstanbul doğumludur. Mersin Üniversitesi Opera bölümü mezunudur. 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü burslu olarak kazandı.

5 Nisan 2014
bosluk

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

Leyla Lydia Tuğutlu biyografisiLeyla Lydia Tuğutlu 29 Ekim 1989, Berlin doğumludur. Türk model ve 2008 Türkiye Güzelidir. Türk bir babanın ve Alman kökenli bir annenin kızıdır. İlk okula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı.

13 Ocak 2014
bosluk

Sinem Öztürk Kimdir?

Sinem Öztürk biyografisi09.01.1985 İstanbul doğumlu Marmara Üniversitesi G.S.F Sinema- Tv bölümü mezunu.30 Kısa filmde oyunculuk yaptı. Yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 10 kısa filmi mevcut. 5 yıl kamera arkasında görev yaptı. 2007 yılında ATV’ de DUVAR dizisinde başrol İklim karakterini canlandırdı.

26 Aralık 2013
bosluk

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------