Kollama | Baybul
     

Erden Alkan Kimdir?

erden alkan biyografisiErden Alkan 12 Şubat 1941 Giresun doğumlu Türk oyuncu, Lise eğitimini Vefa Lisesi’nde tamamladıktan sonra Viyana’daki Max Reinhardt Tiyatro Okulu’na giden Alkan kariyerine 1970 yılında Ölüm Emri adlı yapım ile başlamıştır.

3 Ekim 2015
bosluk

Burçin Abdullah Kimdir?

Burçin Abdullah biyografisiBurçin Abdullah 22 Temmuz 1987 Bursa doğumlu sinema ve dizi oyuncusudur. 1998 yılında Star TV’de yayınlanmaya başlayan Üvey Baba isimli dizide küçük kız rolüyle ünlendi.

Burçin Abdullah oyunculuk kariyeri boyunca, Beşinci Boyut, Büyük Buluşma, Kara İnci, Kollama gibi yapımlarda rol aldı.

10 Mayıs 2014
bosluk

Hakan Yufkacıgil Kimdir?


Hakan Yufkacıgil biyografisiHakan Yufkacıgil, 1980 Bursa doğumlu dizi oyuncusudur. Tiyatroya Bursa Devlet Tiyatro’sunda kursiyer olarak başladı. Orada Mimar Sinan’Güzel Sanatlar Fakültesı Tiyatro Bölümünün ilk mezunlarından İbrahim Şahin ile tanışma fırsatı oldu. Onun yönlendirmesi ile konservatuara hazırlanmaya başladı. Aylarca sabah 9’lardan akşam 11’lere kadar çalıştı.

31 Mart 2014
bosluk

Tuvana Türkay Kimdir?

Tuvana Türkay biyografisiTuvana Türkay 3 Ekim 1990 İstanbul doğumludur. İstanbul Üsküdar’da dünyaya gelen  Tuvana Türkay baba tarafı Bulgaristan göçmeni anne tarafı Kırım Türklerinden yani melez sayılabilir. Güneş Koleji mezunu olan Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo TV-Sinema Bölümü’nü okumaktadır. 9 yaşında oyunculuğa başlayan Türkay, Kent Şeker ,Türk Telekom ,Only Ped ,Akbank , Ayyıldız GSM , Coca Cola gibi bir çok ünlü markanın reklam yüzü oldu.

1 Mart 2014
bosluk

İbrahim Gündoğan Kimdir?

İbrahim Gündoğan biyografisiİbrahim Gündoğan, 1 Ocak 1959 İstanbul doğumludur.Tevfik Gelenbe Tiyatrosu, Nisa Serezli Tolga Aşkıner Tiyatrosu başta olmak üzere çeşitli tiyatrolarda çalıştı. Halen Şehir tiyatrolarında çalışıyor.

23 Şubat 2014
bosluk

Mehmet Özgür Kimdir?

Mehmet Özgür biyografisiMehmet Özgür 30 Ağustos 1970 Antalya doğumlu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Mehmet Özgür, sanat yaşamına, Antalya’da bir dil kursunda katıldığı tiyatro etkinliğiyle 1988 yılında başladı. Ertesi yıl Antalya Halkevi’nde tiyatro çalışmalarına başladı.

7 Şubat 2014
bosluk

Cihan Özdeniz Kimdir?

Cihan Özdeniz biyografisiCihan Özdeniz Adana  26. 06. 1981 doğumludur. Yüksek Lisanstan Dolayı askerlik durumu tecillidir. İstanbul Kültür Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İletişim Sanatları Yüksek Lisans Programı öğrencisidir.

27 Ocak 2014
bosluk

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------